• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #57950

Sprzedam oddział firmy gastro-kurierskiej

Sprzedam oddział firmy gastro-kurierskiej działającej w Krakowie na dynamicznie rozwijającym się rynku dowozów jedzenia – food delivery. Firma w Krakowie jest obecna od prawie 4 lat – w tym momencie na terenie podległym oddziałowi obsługujemy około 40 restauracji. Jesteśmy oddziałem franczyzowym ogólnopolskiej firmy zajmującej się dowozem posiłków – lidera tego rodzaju usług w Polsce, czyli firmy STAVA

Dowozy realizowane są w oparciu o zaawansowany i unikalny system informatyczny, który daje przewagę logistyczną i konkurencyjną. Kupując oddział zyskujesz:

Bazę aktywnych klientów (restauracji) oraz kilku kolejnych czekających na uruchomienie usługi,- rozpoznawalną i uznaną na rynku markę,- dostęp do największych klientów sieciowych (w Krakowie firma obsługuje na razie tylko restauracje lokalne jednak franczyzodawca jest partnerem logistycznym największych sieci gastronomicznych w Polsce m.in. McDonalds, KFC, Pizza Hut etc.)

Znaną i rozpoznawalną markę oraz sieć klientów, którzy chcą z Tobą współpracować i potrzebują Twojej usługi.

Zorganizowany, rozwinięty i w pełni wyposażony oddział na sprawdzonym rynku (16 wyposażonych pojazdów, biuro, parkingi, własne stanowiska do koordynacji i wyszkolony personel).

Dostęp do zaawansowanego systemu logistycznego na którym opiera się biznes,- narzędzia informatyczne automatyzujące pracę administracyjną, HR oraz sprzedażową,- wyłączność usługi na danym terenie.

Know- how biznesowe oraz pomoc w pierwszych tygodniach prowadzenia biznesu - pomożemy przez okres 1-2 msc nowemu właścicielowi wdrożyć się we wszystkie procesy,

.Wchodzisz od razu na wypracowany przez oddział poziom zysków, a swoją energię możesz angażować w jego podnoszenie.

Wycena oddziału zawiera:

około 110 tyś w postaci w postaci spłaconych lub niedługo kończących się leasingów samochodów do przejęcia

około 30 tyś w postaci sprzętu do realizacji zleceń m.in torby termiczne do transportu posiłków, telefony, terminale, odzież, sprzęt biurowy etc.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej