• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #57115

Sprzedam/odstąpię pizzerię

Odstąpię dobrze prosperującą włoską pizzerię Mariano Italiano w Ksawerowie realizującą zamówienia z dowozem, na miejscu oraz sezonowo w ogródku (powierzchnia ok. 40 m2). Lokal w pełni wyposażony w jednokomorowy piec elektryczny do pizzy, krajalnicę, lodówkę nadstawkę, wentylację przemysłową, zmywarko-wyparzarkę, zlew jedno i dwukomorowy, blaty, szafki, pełne wyposażenie kuchni. Lokal nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego, do przejęcia od zaraz. Na wyposażeniu również stoły, kanapy z palet do ogrodu, siedziska z materiału wodoodpornego, w pełni wyposażone pomieszczenie barowe.
Lokal spełnia wszelkie wymogi, posiada pozwolenia oraz wszystkie odbiory. Niski czynsz najmu. Nowemu właścicielowi przekażemy wszystkie przepisy, receptury oraz numer telefonu do lokalu (łatwy do zapamiętania), dostępy do Facebooka, Instagrama oraz konta Google.
Wypiekamy pizzę na najwyższym poziomie, z wysokiej klasy mąki, korzystamy z prawdziwych włoskich składników. O jakości naszej pizzy świadczą między innymi opinie naszych gości w Google i w mediach społecznościowych. Oferujemy możliwość przejęcia umów partnerskich z dostawcami oraz bazy kontrahentów. W początkowym okresie działalności zapewniamy przeszkolenie i wsparcie.
Chcesz wiedzieć więcej ? Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz spotkania.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • łódzkie
Miasto Ksawerów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 49000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej