• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #60255

Sprzedam/ odstąpię pizzerię franczyzową

Sprzedam gotowy biznes gastronomiczny, działający na rynku od 18 lat. Sprzedam pizzerię zlokalizowaną w Piasecznie woj. mazowieckie. Pizzeria to działający i gotowy biznes do przejęcia od zaraz.
Lokal posiada doskonałą lokalizację, otoczony jest osiedlami mieszkalnymi, na przeciw została wybudowana nowa szkoła, przedszkole i biblioteka. W pobliżu znajdują się inne szkoły, przedszkola, zakłady pracy. Piaseczno to miasto prężnie rozwijające się z stale rosnącą liczbą mieszkańców.
Pizzeria posiada szeroki zasięg dostaw również poza granice Piaseczna miedzy innymi do takich miejscowości jak; Konstancin -Jeziorna, Chylice, Zgorzała, Nowa Wola, Józefosław, Julianów, Nowa i Stara Iwiczna, Bobrowiec, Zalesie Dolne i Górne, Siedliska, Gołków, Głosków, Bąkówka, Jazgarzew, Wólka Kozodawska.
Działamy w systemie franczyzowym od 18 lal. Da Grasso jako sieć prowadzi blisko 200 lokali w całym kraju, ponad 70% franczyzobiorców współpracuje z siecią ponad 10 lat. Ponad 82% Polaków zna Da Grasso, a niemal co drugi badany spontanicznie wymienia nazwę marki. Da Grasso oferuje wsparcie na każdym etapie współpracy.
Zdobyliśmy stałe grono gości w lokalu oraz wielu klientów, którzy regularnie składają zamówienia w dostawie.
Lokal w pełni wyposażony, gotowy do przejęcia i funkcjonowania od zaraz, posiada cały niezbędny sprzęt do prowadzenia działalności gastronomicznej. W ofercie dla naszych gości dostępna jest nie tylko pizza, ale również inne dania między innymi sałatki, makarony, burgery, naleśniki, desery a także bogata oferta starterów.
Lokal jest wynajmowany.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Piaseczno
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 140000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 18 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej