• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #46818

Sprzedam/odstąpię restaurację

Odstąpię działającą od czterech lat restaurację/bistro w Nowej Karczmie. Bistro ma się bardzo dobrze, znajduję się tuż przy głównej ulicy vis a vis kościoła, na trasie Kościerzyna-Przywidz-Gdańsk. Lokal w całości o powierzchni około 100m jest utrzymany w bardzo dobrej kondycji i składa się z sali konsumpcyjnej, która może pomieścić około 30 osób i jest zaaranżowana zgodnie z obecnymi trendami restauracyjnymi; kuchni, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników, biura oraz magazynu.
Aktualnie w Bistro serwujemy kuchnię polską. W lokalu odbywają się imprezy okolicznościowe do 30 osób ( aranżacja lokalu jest bardzo przyjemna i sprzyja ona kameralnym spotkaniom rodzinnym i nie tylko), ponadto jesteśmy dostawcą posiłków do szkoły i przedszkola. Bistro świadczy także usługi cateringowe.
Lokal posiada wszelkie odbiory potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej. Jest on usytuowany w bardzo dobrym miejscu, stąd gwarancja sukcesu dla osoby, która podejmie się go prowadzić z sercem.
Na cenę odstępnego składa się prosperujący, dochodowy ( bilansy, miesięczne , szczegółowe rozliczenia z comiesięczną kwotą zysku dostępne tylko dla osób mocno zainteresowanych kupnem) biznes, cała aranżacja wraz z umeblowaniem, wszelkie sprzęty niezbędne do funkcjonowania lokalu na obecnym poziomie, porcelana, szkło, sztućce itp, itd. Wszystko do wglądu na spotkaniu osobistym w Bistro.
Lokal jest wynajmowany na jasnych, przejrzystych i stałych zasadach.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Nowa Karczma
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 55000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej