• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #60889

Sprzedam ośrodek letniskowy

Sprzedam dobrze prosperujący ośrodek letniskowy Merinn w Rogowie, 15km od Kołobrzegu, w odległości niespełna 400 metrów od pięknej, czystej i pustej plaży.

Na działce o powierzchni 3743 m2 znajduje się sześć komfortowych, drewnianych domków o powierzchni ok. 70 m2 każdy, wybudowanych w 2019roku. Domki wykonane są z balika klejonego, w pełni wykończone i wyposażone.

Może w nich wypoczywać do 8 osób. Na parterze znajduje się obszerny salon z aneksem kuchennym i łazienką. Na piętrze 2 oddzielne sypialnie. Każda z podwójnym łóżkiem oraz dodatkowymi jednoosobowym. W każdym domku jest TV satelitarna oraz darmowe WiFi. Do każdego domku przynależy zadaszony taras o powierzchni 10m2. Na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się plac zabaw, po obwodzie działki znajdują się miejsca postojowe.
Cały teren jest oświetlony i monitorowany.

Na działce znajduje się również nowoczesny kontener mieszkalno-biurowy o powierzchni ok. 30 m2 oraz wiata gospodarcza z pralką ogólnie dostępną dla gości ośrodka.

Na pozostałej części działki planowane jest postawienie dodatkowych 12 domków ocieplonych. Stopa zwrotu całej inwestycji przy założeniu obłożenia 16 domków przez 60 dni w roku wynosi ok. 10-12 lat. w przypadku wydłużenia sezonu letniego o tylko 14 dni zwrot z inwestycji powinien się zamknąć w 10 latach.
Jako wartość dodana jest oferta obsługi ośrodka przez kolejne 2 sezony w celu wdrożenia nowego właściciela w cały proces działalności. Ustalone to będzie dodatkową umową.

Media: instalacja elektryczna, instalacja wodociągowa, instalacja kanalizacyjna - odprowadzenie ścieków do gminnej sieci kanalizacyjnej, TV naziemna z satelitarną, alarm z monitoringiem i systemem przeciwpożarowym.

Ośrodek posiada swoją stronę pozycjonowaną w wyszukiwarce google oraz zgłoszony jest na największy portal rezerwacji noclegów ze średnią ocen 8.9. Podana cena sprzedaży jest netto jednakże do mocnej negocjacji.

Sama działka, ale i okolice mają duży potencjał rozwoju. Rogowo jest wioską która cały czas się rozwija co rzutuje na ceny nieruchomości. W ciągu najbliższych lat cena takiego gruntu może wzrosnąć o kilkadziesiąt procent.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie, za co biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Rogowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3900000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej