• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-04-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #61088

Sprzedam pawilon gastronomiczny

Sprzedaję gotowy i działający biznes w postaci stoiska z jedzeniem na wynos. Stoisko znajduje się przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, w pobliżu przystanku autobusowego i uniwersytetu. Firma sprzedaje kawę na wynos, lody, lemoniady, mojito, slush, belgijskie gofry - naprawdę szeroki asortyment z wysokimi marżami. Ponadto wszystkie produkty mają dodatkowe produkty, takie jak syropy, bita śmietana, owoce i tak dalej, które również przynoszą dobre zyski. Firma ma również stronę na Facebooku z dużą liczbą subskrybentów i wysokim odsetkiem polubień (około 80% subskrybentów umieściło polubienie), a kawiarnie są oznaczone na mapach Google, gdzie również mają tylko wysokie oceny i pozytywne recenzje. Z powodzeniem wprowadzono system lojalnościowy, z którego ludzie chętnie korzystają. Niedawno podłączono dostawę Glovo, z której ludzie również korzystają. Jest połączony z płatnościami bezgotówkowymi, Internetem, kasą fiskalną z zarządzaniem online z dowolnego miejsca na świecie, a także umowami ze wszystkimi niezbędnymi mediami.
Firma zainwestowała dużo pieniędzy i wysiłku, kupiła drogi sprzęt, logo i reklamy naklejone na stoisku zostały zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta. Ale niestety okoliczności życiowe zmusiły mnie do sprzedaży firmy.
Wierzę, że w sezonie firma może generować dobry dochód, jeśli będzie odpowiednio zarządzana.
Podczas sprzedaży firmy przekażę wszystkie niezbędne dane, kontakty dostawców, przepisy i dostęp do sieci społecznościowych firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • łódzkie
Miasto Piotrków Trybunalski
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 45000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej