• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #49914

Sprzedam Pensjonat

Nieruchomość jest położona w północno – wschodnim rejonie Polski, na obszarze Mazur Garbatych, w dolinie rzeki Błędzianki, we wsi Stańczyki, powiat gołdapski, woj. Warmińsko-mazurskie, na skraju Puszczy Rominckiej.

W niedalekiej odległości znajdują się zabytkowe wiadukty kolejowe.

Dojazd do nieruchomości prowadzi droga gminna o nawierzchni asfaltowej.

Pensjonat znajduje się na działce o pow. 1 ha 3750 m2. Teren jest zagospodarowany, rosną liczne drzewa iglaste (sosny, świerki, modrzewie) oraz drzewa liściaste (klony, lipy). Na działce znajduje się budynek pensjonatu Biały Dwór o powierzchni zabudowy 357 m2 oraz na drugim końcu działki budynek gospodarczy.

Jest to obiekt murowany, jednopiętrowy, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 660 m2. Podzielony jest na cześć gastronomiczną i hotelową. Część gastronomiczna to sala restauracyjna na około 60 miejsc, bar, zaplecze kuchenne, zmywak, magazynek. Część hotelową stanowią pokoje dwuosobowe oraz apartamenty rodzinne.

Na terenie nieruchomości znajduje się utwardzony parking na około 40 samochodów z wygodnym wjazdem z drogi publicznej.

Nieruchomość jest położona pośród lasów i pól. Stanowi to atrakcyjne miejsce do prowadzenia działalności gastronomiczno-hotelowej, jak również spokojne miejsce do zamieszkania z dala od przemysłu i tłoku miejskiego.

W pobliżu obiektu i w okolicy są liczne jeziora: Tobellus, jezioro Boczne, w niedalekiej Przerośli – jezioro Kościelne, jezioro Krzywólskie, w kierunku na Gołdap jezioro Przeroskie.

Ponadto w odległości około 400 m od zabudowań pensjonatu znajduje się się duży kompleks leśny – Puszcza Romincka oraz słynne Mosty w Stańczykach.

Jest to najczystszy rejon w Polsce.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Stańczyki
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 840000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/sprzedam-pensjonat-w-stanczykach-ID48FUC.html#781425e8d4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej