• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #60846

Sprzedam produkcję odzieży medycznej

Sprzedam biznes – producent odzieży medycznej.

Firma powstała we wrześniu 2023 roku i zajmuje się produkcją odzieży premium dla branży medycznej, kosmetycznej i weterynaryjnej. W ofercie firma posiada autorskie projekty uniformów damskich oraz męskich w szerokiej gamie kolorystycznej oraz fartuchy medyczne. Odzież charakteryzuje się najwyższą jakością włoskiego materiału przez co dostarczane produkty cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród osób doświadczonych w branży jak i studentów kierunków medyczno-kosmetycznych w całej Polsce i na świecie. Niepowtarzalny krój uniformów idealnie dostosowujący się do sylwetki, a funkcjonalności którymi odróżniamy się na polskim rynku czynią z nas jednego z najbardziej innowacyjnych pod tym względem producentów odzieży medycznej.

Nasze produkty dopracowane są w najmniejszym detalu co zostało zauważone i docenione podczas wielu wydarzeń medycznych i to pomimo niedługiego czasu na rynku.

Współpracujemy z wieloma znanymi influncerami z branży medycznej – Instagram oraz Facebook, którzy wspierając nas swoim doświadczeniem pomagają nam rozwijać się na platformach cyfrowych i docierać do coraz szerszego grona odbiorców.
Współpracujemy również ze znaną w Polsce firmą marketingową w zakresie reklamy, kampanii reklamowych oraz współtworzenia contentu i rozpoznawalności marki w social mediach.

Cena zawiera:
Know-how – czyli opiekę posprzedażową do 60 dni. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię na początku w przejmowaniu i prowadzeniu biznesu, tj.: przeniesieniu produkcji w inne miejsce, znalezieniu lub skontaktowaniu Cie z naszą firmą marketingową, fotografem, copy writerami, influencerami czy modelami współpracującymi z nami w ramach budowania naszej marki.
Know-how – czyli przekazanie planu rozwoju marki o kolejne produkty, materiały, gamę nowych kolorów oraz dodatkowe akcesoria identyfikujące nas na rynku. Pomożemy wprowadzić
Ci przygotowaną przy współpracy z największymi profesjonalistami strategię ekspansji zarówno
na polski jak i zagraniczny rynek.
Prawa do marki
Social media – Facebook; Instagram
Strona internetowa
Sklep internetowy
Pełną dokumentację techniczną wraz z kompletną rozmiarówką
Kontakty do dostawców półproduktów najwyższej jakości oraz najlepszej ceny.

Magazyn gotowych produktów wielkości ok. 150 kompletów odzieży.

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 95000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej