• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #60802

Sprzedam produkcję płytek dekoracyjnych

Sprzedam moje przedsiębiorstwo (manufakturę) specjalizujące się w produkcji dekoracyjnych płytek gipsowych, przede wszystkim w stylu cegły.
Charakteryzujemy się posiadaniem unikatowych form produkcyjnych, stworzonych własnoręcznie, które nie mają odpowiedników na polskim rynku.
Dzięki temu moja firma jest liderem w szybkości i ilości dziennej produkcji wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Maksymalna moc przerobowa firmy to około 6000 sztuk płytek na zmianę (2 osoby po 8 godzin), z wartością produkcji w zależności od wzoru między 4500 zł a 6600 zł brutto, przy koszcie produkcji około 1000 zł brutto – osiągnięcie niemożliwe przy użyciu standardowych, ogólnodostępnych form.

Firmę można prowadzić z jednym pracownikiem na produkcji - średni dochód wtedy wynosi 25 tysięcy netto po odjęciu kosztów produkcji.

Dysponuję unikalną wiedzą oraz technikami produkcji, dzięki którym udało mi się utrzymać pozycję na rynku małych i średnich przedsiębiorstw, nawet w obliczu upadku konkurentów spowodowanego wysokimi kosztami produkcji moja firma nigdy nie przynosiła strat.

Sprzedaję w pełni zoptymalizowane wyposażenie dla dwóch niezależnych suszarni, wraz z podzespołami dostosowanymi na zamówienie do specyficznych parametrów produkowanych płytek.
Nasze produkty cieszą się dużą popularnością, a na platformie Allegro zajmujemy 2. miejsce w sprzedaży w naszej kategorii.

Głównym atutem jest rozpoznawalność marki wypracowana przez lata wśród deweloperów oraz strona internetowa, która jest pozycjonowana od ośmiu lat. 160 słów kluczowch w Top 3 oraz 450 słów w Top 10 wyników wyszukiwania, wyprzedzając gigantów rynkowych jak Castorama, Leroy Merlin czy OBI powoduje ciągłość sprzedaży naszych produktów oraz wiele współprac z dużymi inwestorami.

W ofercie znajdują się również inne formy, np. do betonu architektonicznego, paneli 3D, formy narożnikowe oraz prototypowe, które mogą posłużyć do dalszego rozwoju firmy. Jest kilka możliwości rozwoju produkcji, np. produkcja zewnętrznych płytek elewacyjnych z betonu, betonu architektonicznego na elewację, produkcja sztukaterii.

Przez lata rozwoju robiłem już wszystko i posiadam wiedzę, w jaki sposób rozpocząć ich produkcję, czym oczywiście się podzielę.

Możliwość zrobienia cesji umowy na energię elektryczną z zamrożoną ceną.

W 2023 roku firma wygenerowała łączny przychód w wysokości 501 tysięcy złotych brutto, z czego 415 tysięcy złotych pochodziło ze sprzedaży naszych produktów. Od października 2023 roku obserwujemy wzrost sprzedaży, a styczeń był najlepszym początkiem roku od dwóch lat, z przychodem na poziomie 52 tysięcy złotych. Taki przychód jest generowany przy jednym pracowniku.

Dochód miesięczny przy jednym pracowniku to 25 tysięcy netto.

Posiadam nowy, gotowy, autorski produkt gotowy do produkcji który jest w stanie podwoić dochód firmy.

Przez 9 lat prowadzenia działalności obsłużyłem około 10 tysięcy klientów indywidualnych, tysiąc inwestycji komercyjnych oraz współpracowałem z największymi deweloperami w Polsce.

Nowy właściciel otrzyma pełne wsparcie w uruchomieniu produkcji, kontakty do dostawców surowców, bazę klientów, biur architektonicznych, wykonawców, know-how itp.
Firma nadal prosperuje i kontynuuje obsługę klientów.

Forma start-up takiej firmy to inwestycja minimum 200 tysięcy złotych.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 80000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej