• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #52682

Sprzedam prosperujące Studio Modelowania Sylwetki

Ze względu na sprawy osobiste, pilnie sprzedam prosperujące Studio Modelowania Sylwetki dla Kobiet działające pod własną marką 4 lata.
Oferta zawiera wszystkie niezbędne rzeczy czyli urządzenia, meble, telefony, baza klientów, strona na FB materiały marketingowe itp, dzięki czemu w płynny sposób działalność studio może być kontynuowana przez nowego właściciela.
Jeśli jesteś osobą, która z pasja chciałaby prowadzić takie miejsce, to jest to oferta dla Ciebie. Bardzo nam zależy aby znaleźć osobę oddaną i ciepłą, która zaopiekuje się klientkami i dalej będzie prowadziła misję poprawiania jakości życia kobiet .
Skontaktuj się aby poznać więcej szczegółów
880 147 267
Urządzenia na wyposażeniu studia spersonalizowane są dla naszej marki którą tworzyliśmy od zera.
Lokal jest klimatyzowany, wyposażony w:
- recepcja
-salę fitness (bieżnia z podciśnieniem i podczerwienią 2 szt, rower poziomy z podczerwienią i podciśnieniem 1 szt, platforma wibracyjna z podczerwienią 1 szt, roler z lampami podczerwonymi i chromoterapią 2 szt)
- 5 gabinetów, dostosowanych do wykonywanych usług (endermologia urządzenie medyczne LPG Alliance, elektrostymulacja 2 szt, urządzenie do presoterapii limfodrenaż 2 szt, jedno do adaptacji (obecnie stylizacja paznokci)
- szatnia z szafkami dla klientek
- WC x 2 plus jeden prysznic
- pomieszczenie socjalne, z kuchnią
Cena za gotowe studio to 150 000 netto
Z naszej strony spłacamy do końca leasing ( zostało 9 miesięcy) na urządzenia Vacu Activ nowy właściciel natomiast przejmuje tylko leasing na endermologie LPG ALLIANCE najnowszy model.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin aby poznać szczegóły.
Oprócz opłaty odstępnego do przejęcia jest umowa najmu lokalu ( wszystkie gabinety, meble i wyposażenie nie dotyczą umowy najmu- stanowią majątek studia)

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Kielce
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 180000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 4 lat
Uwagi

źródło: www.sprzedambiznes.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej