• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #56608

Sprzedam restaurację

Oferuje do sprzedaży restauracje zlokalizowaną w samym centrum krakowskiego Podgórza. Doskonała lokalizacja, lokal średniej wielkości (75 m2 ) w pełni wyposażony. Sprawdzony, bardzo dobrze oceniany koncept, który w czasach pandemii przyniósł satysfakcjonujące wyniki finansowe.

Lokal przeszedł gruntowny remont w 2019 roku. Posiada pozwolenie sanepidu na prowadzenie tzw. pełnej gastronomii. Ogródek w sezonie, koncesje A i B, umowy z Zaiks, Stoart, Wolt, Tgtg.

Sprzedam w całości, jako dobrze działająca, rentowną działalność. W cenie odstępnego pełne know-how wraz z jednomiesięcznym wdrożeniem/wsparciem na miejscu w lokalu, a następnie półrocznym wsparciem zdalnym. W pełni wyposażona kuchnia - piec konwekcyjno-parowy Rational, zmywak, bar z witryną chłodnicza oraz ekspresem. Przekażę wszystkie kontakty do dostawców, serwisantów tak aby bez problemu można było kontynuować działalność z zyskiem.

Poważnie zainteresowanym osobom udzielę szczegółowych informacji. Przedstawie szczegółowe wyliczenia z każdego miesiąca, osiągnięty food cost. Sprzedaje z powodów osobistych.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 320000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej