• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #51108

Sprzedam restaurację franczyzową

Sprzedam restaurację zlokalizowaną w Łodzi w budynku biurowym klasy A w pobliżu campusu uniwersyteckiego oraz Dworca Fabrycznego.
Lokal powstał w lipcu 2017 roku. Jego usytuowanie w tworzonym Nowym Centrum Łodzi oraz znana światowa marka powodują że kwestią czasu po zakończeniu okresu pandemii jest sukces tej placówki. Dworzec Łódź Fabryczna zlokalizowany w centralnym punkcie Nowego Centrum Łodzi po ukończeniu tunelu średnicowego pod miastem stanie się jednym z głównych dworców transferowych w kraju. Powierzchnia placówki to ok. 100m2.
Oferowany na sprzedaż zorganizowany biznes franczyzowy jest idealny dla osób chcących zainwestować środki a niemających doświadczenia w uruchamianiu restauracji od podstaw. Restauracja została zaprojektowana, wykończona i do czasu rozpoczęcia lockdownu była na bieżąco prowadzona zgodnie ze ścisłymi wytycznymi i pod stałym nadzorem franczyzodawcy.
Przejęcie go razem z załogą, fakt że jest to biznes franczyzowy pod znaną marką oraz to iż lokal ma podpisaną długoletnią umowę najmu w lokalizacji Premium sprawia że oferowany biznes jest gotowym i pewnym produktem inwestycyjnym.
Cena obejmuje:
- pełne wyposażenie;
- know-how dostarczone w całości przez franczyzodawcę;
- uznaną markę;
- wypracowane kontakty z dostawcami;
- opracowaną i wdrożoną strategię marketingową,
- bogatą bazę klientów,
- cesję obowiązujących umów (m.in. najmu, dostawców)
- szkolenie/wsparcie w uruchomieniu lokalu po zakończeniu pandemii

Ze względu na zobowiązania franczyzowe do wiadomości publicznej nie mogę podać nazwy sieci. Szczegółowe informacje możliwe są do przekazania potencjalnym zainteresowanym wyłącznie osobiście po podpisaniu klauzuli poufności.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 260000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 4 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej