• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #56117

Sprzedam restaurację / pizzerię

Przedmiotem sprzedaży/odstąpienia jest kompletnie wyposażony lokal na licencji renomowanej marki Telepizza w Olsztynie w systemie franczyzowym.

Działalność pod szyldem Telepizzy to bezpieczny i sprawdzony biznes oparty na wiedzy i ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy.

Restauracja ma powierzchnię 133 m kw. i daje bardzo duże możliwości organizowania różnych wydarzeń okolicznościowych, typu urodziny, warsztaty dla dzieci itd. co zdecydowanie zwiększa sprzedaż w lokalu.

Lokal położony jest w samym centrum Olsztyna przy głównych ciągach komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się wiele sklepów (banki, żabka, rossman, ubezpieczenia) co czyni tą lokalizacje bardzo atrakcyjną. Posiada od wielu lat stałych klientów i jest znany w okolicy dzięki cyklicznym akcjom reklamowym.

Od lat lokal współpracuje z wieloma dużymi jak i mniejszymi firmami w ramach obsługi gastronomicznej.

Sprawnie działający logistyczny system dostaw zaopatruje placówki licencyjne w produkty najwyższej jakości po korzystnych cenach.

Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie w postaci szkoleń z zakresu zarządzania biznesem obsługi klienta i marketingu. Franczyzodawca pomaga w sprawach administracyjnych, personalnych i prawnych.

W odróżnieniu od konkurencyjnych systemów franczyzowych na polskim rynku Telepizza udziela codziennego wsparcia nie tylko w początkowym okresie, ale również w kolejnych latach prowadzenia własnego lokalu.

Dodatkowo ze swojej strony oferuję pełne przeszkolenie kupującego i pomogę we wszystkich sprawach związanych ze zmianą właściciela.

Powodem sprzedaży jest prowadzenie innej działalności gospodarczej i nie jestem w stanie logistycznie poświęcić czas temu biznesowi.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Olsztyn
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej