• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #60728

Sprzedam restaurację sushi

Oferta dotyczy odstąpienia :-
- lokalu gastronomicznego wraz z całym stworzonym od podstaw brandem oraz wyposażeniem. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Sprzedaż wynika z prowadzenia drugiego biznesu przez co nie mogę poświęcić uwagi żadnej z firm na tyle, na ile każda z nich wymaga (marka stworzona od postaw Sushi Marysin www.sushimarysin.pl)
- sprzedaż naszej drugiej marki, również stworzonej od podstaw California sushi Bar - tylko dostawa lub odbiór osobisty www.sushibarcalifornia.pl – praca od kilku miesięcy nad tym drugim brandem

Typ restauracji:
Na miejscu, odbiór osobisty, dostawa

Lokalizacja:
Atrakcyjna lokalizacja w Warszawie, dzielnica Wawer. Jest to jedyny punkt serwujący sushi w promieniu kilku kilometrów, co przyciąga klientów z pobliskich osiedli i miast (duże osiedla, blokowiska, osiedla doków jednorodzinnych, bliskie sąsiedztwo dzielnicy Grochów, Praga Południe, Śródmieście, Ząbki, Marki, Rembertów, Józefów, Sulejówek, Wesoła, Anin i inne). Bliski dostęp do głównych ciągów komunikacji sprawia, że jest to idealne miejsce dla restauracji typu take&delivery.

Opis Lokalu:
Po kapitalnym remoncie, lokal jest gotowy do kontynuacji działalności. W pełni wyposażony, obejmuje nowoczesne urządzenia gastronomiczne, reklamy neonowe wewnętrzne, monitoring zapewniający bezpieczeństwo oraz neon zewnętrzny gwarantujący widoczność lokalu. Restauracja posiada niewielka salę, w której znajdują się stoliki (łącznie dla 12-20 osób). Latem dodatkowo wystawiane są 3 stoliki na zewnątrz. Całość zaprojektowana i utrzymana w stylu loftowym. Piękny, czarny, szklany bar, blat, stoliki oraz drzwi (na zaplecze i kuchnię) wykonane przez stolarza według projektu z prawdziwego drewna. Całość wygląda bardzo nowocześnie i bardzo spójnie.
Oprócz zaplecza koło WC wygospodarowano także miejsce na schowek. Na zapleczu dwudrzwiowa metalowa szafa ubraniowa BHP.

Wyposażenie:
W skład wyposażenia wchodzą: dwie lodówki podblatowe, zamrażarka, witryna chłodnicza, dwie zmywarki gastronomiczne, kuchenka indukcyjna, ryżowar, frytownica, mikrofalówka, piekarnik, czajnik. Wszystko w pełni funkcjonalne, gotowe do codziennej eksploatacji. Sprzęt użytkowany 1,5 roku, częściowo jeszcze na gwarancji.

Szczegółowe informacje na temat wyposażenia:
Kuchnia indukcyjna
Urządzenie do gotowania ryżu HENDI
Frytownica elektryczna 1-komorowa
Duży okap gastronomiczny
2 x duży stół przyścienny aluminiowy
Stół aluminiowy ze zlewem dwukomorowym a kuchni
Zlew jednokomorowy wpuszczany w blat na barze
Duża zamrażarka gastronomiczna
2 x lodówka podblatowa
Piekarnik
Mikrofalówka
Czajnik
Dodatkowo: GN-ki, zastawa stołowa, misy, pojemniki różnego rozmiaru i inne akcesoria kuchenne
Dwudrzwiowa, metalowa szafa ubraniowa BHP

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej