• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #49133

Sprzedam salon fryzjersko-kosmetyczny

Sprzedam bardzo dobrze prosperujący salon fryzjersko-kosmetyczny, posiadający w swojej bazie 3500 klientów. Salon istnieje od 2014 r. i znajduje się na terenie Mokotowa, przy ciągu komunikacyjnym. Tuż obok przystanki autobusowe.

Salon od początku, jako jeden z pierwszych w Warszawie, był pozycjonowany jako eko salon. Większość oferowanych usług jest wykonywanych w oparciu o ekologiczne profesjonalne kosmetyki, lub kosmetyki robione przez naszych pracowników przy kliencie.
Wszystkie meble i stałe wyposażenie zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o ekologiczny design. Miejsc z klimatem, które bardzo cenią sobie klienci, przyjeżdżając do nas z całej Warszawy i okolic.

Salon (65 mkw.) składa się otwarta przestrzeń, gdzie się znajduje się recepcja z poczekalnią, otwarta część fryzjerska, z dwoma stanowiskami fryzjerskimi i myjką, dwa stanowiska manicure, gabinet do pedicure, duży gabinet kosmetyczny, pomieszczenie gospodarcze.

Bardzo korzystna umowa najmu, możliwa do wypowiedzenia w każdej chwili - w przeciwieństwie do obecnej tendencji na rynku, która uniemożliwia wypowiedzenie umowy najmu, a jedynie przerzuca na najemce obowiązek znalezienia kolejnego najemcy.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej