• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #59821

Sprzedam salon kosmetyczny

Warszawa-Nowa Wola, ul. Siedmiogrodzka
lokal 65 m2, 2 stanowiska do manicure, 1 stanowisko do pedicure, 2 stanowiska fryzjerskie, gabinet kosmetyczny, poczekalnia dla klientów, recepcja, kuchnia, toaleta.
Salon działa od roku, wysoka ocena w Google i Booksy, wielu stałych klientów, wykwalifikowani fachowcy z doświadczeniem, wygodna organizacja rezerwacji i księgowości, social media, dużo wysokiej jakości treści na social media.
Sprzedawane z całym wyposażeniem (profesjonalnym i wysokiej jakości), sprzętem, AGD oraz kosmetykami. Udostępnię wszystkich dostawców, sklepy i strony zakupów. Salon mieści się na parterze nowego budynku mieszkalnego (remont lokalu jest nowy i był wykonywany indywidualnie pod salon kosmetyczny), w sąsiedztwie dużego parkingu, wielu budynków mieszkalnych oraz biznesowego centrum Warszawy.
Usługi w salonie: wszelkiego rodzaju zabiegi manicure, pedicure i fryzjerskie, usługi kosmetyczne i kosmetologiczne (edukacja medyczna); makijaż dekoracyjny, makijaż permanentny, stylizacja brwi i rzęs.
Mistrzowie z Ukrainy, mówią po polsku. Jest administrator, mogę również udostępnić kontakty specjalistów do zarządzania sieciami społecznościowymi.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 1 rok
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej