• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #61517

Sprzedam salon kosmetyczny

Na sprzedaż prosperujący salon kosmetyczny w doskonałej lokalizacji w sercu Poznania!

Lokalizacja: Święty Marcin 8, Poznań. Salon znajduje się w prestiżowej lokalizacji, tuż obok Hotelu Hilton, Galerii MM oraz Kupca Poznańskiego. To miejsce gwarantuje ogromny ruch pieszych i klientów z pobliskich ulic, co przyczynia się do stałego przepływu klientów. Dodatkowo, w okolicy znajduje się dużo miejsc parkingowych, co ułatwia dostęp dla klientów.

Opis: Salon został otwarty prawie 3 lata temu i od tego czasu cieszy się doskonałą renomą. Znajduje się pełno pozytywnych opinii na platformie Booksy. Składa się z recepcji oraz 3 stanowisk do manicure, 1 stanowiska do pedicure oraz 1 stanowiska do przedłużania rzęs. Ponad 1000 klientów. Bardzo niski wynajem około 2tys zl. Dostępny od połowy Maja.

Wyposażenie: Cały salon został wyremontowany w 2021 roku, co obejmowało ściany, podłogę, instalację elektryczną, łazienkę oraz kuchnię. Dodatkowo, niedawno została zamontowana nowa klimatyzacja. Salon sprzedawany jest wraz z pełnym wyposażeniem, gotowym do kontynuacji działalności.

Powód sprzedaży: Salon jest sprzedawany z powodu przeniesienia na większą powierzchnię.

Perspektywy: Idealna okazja dla tych, którzy chcą rozpocząć własny biznes w branży beauty lub poszerzyć swoją obecną działalność. Lokalizacja oraz reputacja salonu stanowią doskonałą bazę dla dalszego rozwoju.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 20000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej