• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #61122

Sprzedam salon urody

Sprzedam/odstąpię dobrze prosperujący salon piękności w samym sercu miasta Łodzi. Lokal znajduje się w centrum miasta przy ul. Ludwika Zamenhofa 1/3. Lokal na parterze dużego bloku mieszkalnego. Z dużymi witrynami i wejściem prosto od ulicy . Duży metraż 95 m2 , przystępna cena oraz warunki wynajmu pomieszczenia. Umowa na czas niekreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Właściciel lokalu jest bezproblemowy i bardzo sympatyczny człowiek. Salon znajduje się w Łódzkim Śródmieściu. Zlokalizowany w prestiżowej okolicy, bezpośrednio graniczący z ulicą Piotrkowską i z bardzo dużym ruchem pieszych w ciągu lokali handlowych przy ruchliwej ulicy . Atutem jest także bliskość komunikacji miejskiej. Salon jest zadbany, pomieszczenie nie wymaga nakładów finansowych. Lokal jest całkowicie klimatyzowany, monitorowany oraz pod ochroną ( umowa z firmą Solid Security). Monitoring jest zainstalowany w pomieszczeniu głównym oraz przy wejściu do salonu z ulicy.

Odstąpię salon pod renomowaną i rozpoznawalną marką. Studio prężnie funkcjonuje od kwietnia 2022 roku stale zwiększając bazę zadowolonych klientów. Zostaje 4 osoby zatrudnione ( 1 fryzjer, 2 stylistki paznokci, 1 stylistka brwi oraz rzęs), dlatego możesz spokojnie zarabiać od pierwszych dni przyjęcia biznesu. Łącznie jest 6 wyposażonych stanowisk pracy ( dwa fryzjerskie, trzy manicure i jedno dla stylizacji brwi/rzęs /makijażu. Do tego jeden gabinet jest do zagospodarowania pod dowolne usługi. U nas był tam masaż,teraz jest to pokój do sterylizacji narzędzi. Ale można go dostosować pod siebie albo nawet wynająć.)

Powierzchnia salonu 95 m2 w tym:
- recepcja warz z witryną do sprzedaży kosmetyków, poczekalnia z kanapa, fotelem i szklanym stoliczkiem
- pomieszczenie główne ( 2 stanowiska fryzjerskie, 3 stanowiska manicure, stanowisko do pedicure)
- w sali głównej wydzielone pomieszczenie zamykane dla stylizacji brwi oraz rzęs z łóżkiem kosmetycznym, lustrem podświetlanym oraz innymi meblami i sprzętem)
- drugi osobny gabinet zabiegowy zamykany na klucz (możliwość podnajęcia w razie potrzeby)
- pomieszczenie socjalne, kuchnia i przebieralnia
- ubikacja

Studio odstąpię z całym wyposażeniem i umeblowaniem. Szczegóły do dogadania z kupującym.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej