• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-07-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #60225

Sprzedam sieć kawiarni

Sprzedam sieć kawiarni działająca na rynku od 2017r. Firma posiada w chwili obecnej dwa stałe punku sprzedaży z trwającymi umowami w najbardziej popularnych Galeriach Handlowych w Poznaniu. W przygotowaniu projektowym jest również trzeci lokal z pełni opłaconymi projektami oraz wstępnymi ustaleniami z Galeria.

Na lokalnym rynku nasza marka jest rozpoznawalna o dobrej, stabilnej pozycji i wysokiej ocenie wśród gości i klientów. W naszej ofercie znajdziecie kilkanaście smaków tart i niezwykłych słoiczków, których smaki zostały udoskonalane przez długi czas zanim ujrzały światło dzienne. Do naszych wypieków używamy tylko sprawdzonych i oryginalnych produktów. Wszystko przygotowywane handmade na miejscu każdego dnia w pracowniach, które znajdując się w każdym lokalu. Nie zależnie od pory roku zawsze znajdziecie u nas nie mała ilość świeżych owoców. Macie możliwość zamówienia u nas również cake popsów nazwanych przez Panią Magde Gessler „prawdziwa bajadera”. Serniki, ciasto marchewkowe, Brownie, jabłecznik, mini bezy czy muffinki i wiele innych.

Profil działalności jest bardzo kompleksowy z olbrzymim potencjałem rozwoju w rozbudowę sieci własnej jak i franczyzowej, (obecnie każda Galeria Handlowa złożyła nam propozycję wynajęcia przestrzeni), e-commerce i realizacji zamówień na wynos/ dowóz oraz rozpoczęcia działalności pobocznej typu Candy Bar z obsługą imprez firmowych oraz wesel.

Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, wszystko serwisowane na bieżąco. Kawiarnie nie wymagają wkładu własnego.

• Lokal gastronomiczny w Galerii Posnania o pow. użytkowej ponad 100m2 z ogródkiem z możliwością obsłużenia jednocześnie ponad 60 osób, w lokalu znajduje się toaleta dla personelu
o Lokal w pełni umeblowany oraz wyposażony we wszystkie urządzenia gastronomiczne potrzebne do ciągłej pracy (lodówki witrynowo-chłodnicze, ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy, mikser gastronomiczny, sokowirówki, czekoladziarki, zastawa na ponad 100 osób itd. )
o Lokal posiada małą pracownię w której codziennie wykonywane są wszystkie sprzedawane produkty
• Lokal gastronomiczny w Galerii Pestka o pow. użytkowej ponad 84m2 z ogródkiem z możliwością obsłużenia jednocześnie ponad 45 osób, w lokalu znajduje się toaleta dla personelu
o Lokal w pełni umeblowany oraz wyposażony we wszystkie urządzenia gastronomiczne potrzebne do ciągłej pracy (lodówki witrynowo-chłodnicze, ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy, mikser gastronomiczny, sokowirówki, czekoladziarki, zastawa na ponad 70 osób itd. )
o Lokal posiada małą pracownię w której codziennie wykonywane są wszystkie sprzedawane produkty
• Projekty architektoniczne wraz z projektami branżowymi dla nowego lokalu w ETC Swarzędz
• Know-how. Model biznesowy z nietuzinkowymi recepturami sprzedawanych produktów. Kompletny model od poziomu dostaw do obsługi klientów.
• Marka, rozpoznawalna na lokalnym Poznańskim rynku o ugruntowanej pozycji
• Trwające umowy handlowe z wynegocjowanymi stawkami czynszów w Galeriach Handlowych w centralnych dobrze widocznych miejscach o dużych trafikach przechodniów
• W pełni wyszkolony personel w liczbie 14 osób, w tym dedykowane osoby zajmujące się produkcją sprzedawanych towarów
• Profil na Facebooku, Instagramie oraz Domena internetowa o tej samej nazwie
• Kilkumiesięczne wsparcie oraz zaangażowanie obecnego zarządu podczas wdrożenia przejmowanego biznesu.
• Pomoc w negocjacjach z kolejnymi Galeriami Handlowymi na terenie Poznania w przypadku chęci rozwoju sieci własnej

Sprzedaż na zasadach przejęcia Spółki z o.o. Firma nie posiada żadnych kredytów ani leasingów, wszystko finansowane było z bieżących przychodów firmy. Spółka nie posiada żadnych zobowiązań oraz zadłużeń. Stosowne oświadczenia od zarządu spółki oraz osobiste poświadczenia zostaną złożone w momencie sprzedaży działalności.

Spółka generuje rocznie obrót na poziomie ponad 1 700 000zł
Szczegóły: osobiście po podpisaniu klauzuli poufności.

Sprzedajemy Biznes, w który włożyliśmy mnóstwo serca, energii, otaczając się dobrymi ludźmi. Mamy nadzieje, że nowi właściciele włożą w to miejsce jeszcze więcej pasji oraz energii Tworząc o wiele większy biznes niż my potrafiliśmy stworzyć.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 550000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej