• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #52390

Sprzedam sklep delikatesy

Rumuńskie Smaki jest pierwszą firmą importowo-dystrybucyjną w Polsce, która koncentruje się wyłącznie na produktach rumuńskich.

Założona w 2015 roku z pasji do win rumuńskich, z wyraźną wizją ogromnego potencjału, jaki drzemie na polskim rynku, firma rozpoczęła swoją działalność jako hurtownia. Zaopatrzyliśmy wiele oficjalnych eventów dyplomatycznych i biznesowych, a od kilku lat jesteśmy także częścią społecznych bazarów charytatywnych.

Nasz wysiłek zaowocował, nasze tradycyjne wina rumuńskie - słynące z doskonałego smaku i jakości - zostały bardzo dobrze przyjęte na polskim rynku. Ta sytuacja w połączeniu z faktem, że Rumunia staje się coraz bardziej popularną destynacją, dało nam motywację do rozszerzenia naszej wizji. Zatem w 2018 roku zdecydowaliśmy się dołączyć do sektora detalicznego.

Po ponad roku badań, przygotowań i negocjacji bezpośrednio z producentami, we wrześniu 2019 roku zainaugurowaliśmy wreszcie pierwszy w pełni rumuński sklep w Polsce, w samym sercu Warszawy.

Obecnie nasz sklep oferuje asortyment ponad 700 tradycyjnych produktów rumuńskich o najwyższych standardach, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 900000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej