• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #51125

Sprzedam sklep i serwis komputerowy

Sprzedam wiodącą firmę informatyczną, działającą od kilkunastu lat na terenie powiatu otwockiego. Firma od 2007 roku niezmiennie znajduje się w tym samym punkcie - w centrum Otwocka.

Jest to bardzo dobrze znany sklep komputerowy wraz z serwisem. Obsługuje klientów indywidualnych i firmy oraz organizacje państwowe. W pełni wyposażony, umeblowany i zatowarowany sklep komputerowy, profesjonalny kilkustanowiskowy serwis oraz doświadczony personel.

Od lat działa w zakresie: sprzedaż (komputery, laptopy, tusze, tonery, akcesoria, podzespoły, oprogramowanie itp.), serwis komputerów, laptopów, tabletów, drukarek itp., kamery monitoringu, obsługa IT z dojazdem do klientów indywidualnych i firm.
Firma jest jak najbardziej dochodowa, codziennie przyjmowanych jest kilka/kilkanaście sprzętów do serwisu. Bardzo wiele osób prywatnych oraz okolicznych firm i organizacji państwowych korzysta stale z usług IT, serwisu oraz zaopatruje się u nas.

Biznes jest mocno rozkręcony więc nowy właściciel będzie zarabiał od pierwszego dnia.
Firma posiada rozbudowaną stronę internetową, bardzo dobrze wypozycjonowaną - na większość fraz związanych z działalnością - miejsca numer 1 w wyszukiwarce. Bardzo dobre opinie w Internecie. Dzięki temu firma nie ponosi kosztów marketingowych – wypozycjonowana strona + stali klienci + renoma + polecenia, zapewniają ręce pełne pracy.
Firma posiada ogromny potencjał na dalsze rozszerzanie działalności. Klienci serwisujący u nas komputery i laptopy często pytają o możliwość naprawy telefonu.
Do przejęcia jest pełne wyposażenie sklepu i serwis, zatowarowanie, doświadczony personel. Zapewniam wsparcie posprzedażowe.

Więcej informacji telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Otwock
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 230000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło : www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej