• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2023-11-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #59797

Sprzedam sklep internetowy- wyposażenie wnętrz

Sprzedam sklep internetowy prowadzony od 2008 roku. Sklep jest na jedno osobowej działalności. Zrealizowaliśmy już ponad 260 tysięcy zamówień. Specjalizujemy się w branży wyposażenia wnętrz i posiadamy szeroki wybór z ponad 70 tysięcy aktywnych produktów. W ostatnich latach trzykrotnie otrzymaliśmy wyróżnienie znakiem "Dobra marka" oraz wyróżnienie "Konsumencki Lider Jakości".
Sprzedaje ponieważ zająłem się branżą nieruchomości i nie jestem w stanie prowadzić dwóch biznesów.

Stan magazynowy 200 tys netto (zawarte już w cenie sprzedaży)

Przychody w sklepie zostały zdywersyfikowane po miedzy strona www. oraz allegro, mall, empik, shop ceneo

W skład oferty sprzedaży wchodzi stan magazynowy, system informatyczny cms (własny dedykowany system bez opłat stałych), domeny, serwer oraz prawa autorskie do treści. Dodatkowo, przeprowadzę dwu miesięczne szkolenie zespołu.

Posiadamy własny, dedykowany system informatyczny z automatyzacją procesów sprzedażowych, logistycznych, zakupowych i księgowych będący nasza inwestycją w wysokości 700 tysięcy zł netto. System zawiera moduły do obsługi magazynu i logistyki, zarządzania zamówieniami, generowania kodów rabatowych, wysyłania newsletterów, zarządzania ofertą i dostawcami, a także rozbudowane statystyki sprzedaży. Najważniejsze jest to, że nie wiąże się z żadnymi opłatami stałymi.

Sklep cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Zapraszam do skorzystania z tej okazji inwestycyjnej. Sklep posiada duży potencjał generowania stabilnych dochodów i możliwości dalszego rozwoju. Zainteresowanych inwestorów serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz omówienia możliwości.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
  • meble, wyposażenie
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 550tys.zł

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej