• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-06-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #51758

Sprzedam sklep internetowy ze zdrową żywnością

Sprzedam sklep internetowy Goja. Sklep działa na rynku od 2 lat, sprzedaż odbywa się zarówno przez stronę internetową jaki i konto allegro. Na dzień 16.05.2021 konto allegro posiada aż 1680 pozytywnych ocen i tylko 2 negatywne. Posiada status super sprzedawcy oraz jego aukcje są wyróżnione oznaczeniem "allegro smart". Konto allegro sprzedam za 10 000 zł/netto.

Sklep internetowy posiada 747 osób zapisanych na nasz newsletter, co daje lepszą możliwość dotarcia do klientów z ofertą, posiada również program lojalnościowy dla stałych klientów w postaci zbieranych punktów, wymienialnych na kod rabatowy. Do sprzedania mam również towar znajdujący się na sklepie w wartości około 40 000 zł/netto ( stan na 15.05.2021). Jest to wartość z faktur zakupowych, jestem skłonny do negocjacji cen tych produktów. Rodzaj oraz liczbę najlepiej sprawdzić na koncie allegro: sklepgojapl. Strona sklepu jest zrobiona bardzo solidnie, a jej cena to 8500 zł/netto (zapraszam do oglądania: www.sklepgoja.pl). Sklep postawiony jest na silniku prestashop, nie wyobrażam sobie łatwiejszego i bardziej intuicyjnego panelu administracyjnego. Od strony technicznej sklep jest cały czas nadzorowany przez doświadczoną firmę. Wraz z zawarciem umowy przekażę wszystkie swoje kontakty kupującemu, oraz ewentualnie przeszkolę z obsługi sklepu jak i konta na allegro. Sklep jest również zintegrowany z portalem sprzedażowym erli.pl, ale z powodu braku czasu nie prowadzę tam sprzedaży. Warto dodać że sklep i konta erli/allegro są dostępne w jednym panelu, nie musimy przeskakiwać między kontami, wszystko znajduje się na jednej stronie i jest w pełni zautomatyzowane. Przy zmianie statusów zamówień, do klientów są wysyłane automatyczne wiadomości e-mail (Sklep połączony z gmail). Mogę również sprzedać komputer stacjonarny i wszystkie narzędzia potrzebne do pakowania przesyłek (dyspensery, taśmy pakowe, stół, regały, kartony, klimatyzację przenośną)

Pod szyldem sklepu prowadzimy konta na Facebook oraz Instagram. Na FB mamy 753 obserwujących, a na IG 253. Te konta oddam za darmo w pakiecie ze sklepem.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
  • spożywcza
Województwa
  • małopolskie
Miasto Brzesko
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 58500zł

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej