• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-11-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #46103

Sprzedam sklep motocyklowy wraz z serwisem pojazdów

Sprzedaż naszego sklepu stacjonarnego i warsztatu. Warsztat profesjonalnie i w pełni wyposażony zajmuje się naprawą skuterów i motorowerów, a także drobnymi naprawami samochodowymi oraz wulkanizacją kół samochodowych i motocyklowych. Na warsztacie zatrudniony jest pracownik z ponad 10 letnim stażem na tym stanowisku, zależy nam, aby nadal mógł pracować w tej firmie, ponieważ jego umiejętności i wiedza są bezcenne. Na sklepie zatrudniony jest pracownik odpowiedzialny za obsługę klientów detalicznych i przyjęcia pojazdów na serwis.
Sklep i serwis w bardzo dobrej lokalizacji, znajduje się tu od wielu lat, więc baza klientów jest potężna.
Razem z sklepem przykażemy wszelkie kontakty handlowe wypracowywane od ponad 6 lat prowadzenia przez nas działalności. Istnieje możliwość przyuczenia do dotychczasowych zasad prowadzenia firmy.
Cały towar i wyposażenie będzie wycenione w cenach zakupu – hurtowych bez marży.

Na wyposażenie warsztatu składają się min. podnośnik samochodowy amerykańskiej firmy Rotary, prasa hydrauliczna, zlewarka oleju, wózek narzędziowy, montażownica do opon, wyważarka, wraz z nastawkami do obsługi kół motocyklowych, włoski kompresor, myjka do części, stół warsztatowy, duża ilość specjalistycznych narzędzi, podnośników motocyklowych itp.
Koszt wyposażenia warsztatu to około 28000zł brutto

Na sklepie pełne wyposażenie biurowe (sklep w pełni umeblowany - duża lada sprzedażowa, regały ekspozycyjne, części zamienne do większości chińskich skuterów na stanie, oleje samochodowe, oryginalne beczki olejów Motul, Mannol używane przy wymienianach na serwisie, klimatyczne siedziska z markowych beczek.), wraz z monitoringiem, oraz wszystkimi niezbędnymi częściami wykorzystywanymi do naprawy oraz handlu z klientami detalicznymi. Ilość produktów jest do uzgodnienia, minimum towaru, które chcemy sprzedać to 30000zł brutto.
Wszystkie ceny produktów handlowych są cenami naszego zakupu hurtowego, co przy wypracowywanych od 6 lat zniżkach w hurtowniach daje dobrą bazę oraz ceny nie do osiągnięcia przez innych mniejszych przedsiębiorców.

Do lokalu przynależy duży prywatny parking przed sklepem dla klientów, z oddzielnym wjazdem zamykanym osobną bramą, z tyłu dodatkowy parking dla pracowników odgrodzony betonowym płotem z przejazdem na środku.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • łódzkie
Miasto Zduńska Wola
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 70000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

miejsce prowadzenia działalności/adres Dostępne w wersji Premium
powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej