• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #60039

Sprzedam sklep z odzieżą używaną

Oferujemy świetną okazję zakupu sklepu z używaną odzieżą, usytuowanego w samym sercu wrocławskiej dzielnicy Kozanów. Sklep sąsiaduje z popularnymi miejscami, takimi jak Stokrotka, bar bistro oraz Warzywniak, a w okolicy znajduje się ponad 2000 mieszkań. Posiadamy stałe grono klientów, którzy regularnie odwiedzają nasz sklep, zapewniając stałe przychody od pierwszego dnia działalności.

Sklep ma imponującą powierzchnię ponad 40 m2, wyposażony jest w łazienkę oraz zaplecze. Posiadamy dostęp do internetu oraz system monitoringu z 4 kamerami, co zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom i pracownikom. Mamy umowę najmu na czas nieokreślony, a współpraca z właścicielami lokalu przebiega bezproblemowo. Obecnie opłaty czynszowe są bardzo korzystne, a w przypadku zainteresowania nowym najemcą postaramy się zapewnić podobne warunki.

To doskonała okazja dla osoby z doświadczeniem w branży, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem – oferujemy pomoc w prowadzeniu sklepu dla początkujących.

Sklep sprzedawany jest wraz z pełnym wyposażeniem, włączając w to również dostępne produkty.

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 13000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej