• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-06-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #52055

Sprzedam sklep ze zdrową żywnością

Do sprzedania / odstąpienia sklep ze zdrową żywnością w Lublinie w bardzo dobrej lokalizacji – 200m od Centrum Handlowego PLAZA.

Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany – tak jak widać na zdjęciach.
W ofercie sklepu jest zdrowa żywność typu BIO, począwszy od wędlin, serów, garmażerki poprzez nabiał, makarony, przetwory, soki i wiele innych produktów które są wyprodukowane w technologii ekologicznej. Klientami sklepu są miłośnicy zdrowego odżywiania, osoby uczulone na gluten lub alergicy a przede wszystkim osoby które mają dość żywności wątpliwej jakości.

Sklep poza towarem, jest sam w sobie ładnie urządzony i wyposażony. Wykończone są wszystkie pomieszczenia:
- sala sprzedażowa – m.in. 4 lady chłodnicze marki JBG, wagi, krajalnica, ekspres do kawy, lada kasowa + kasa i terminal płatniczy
- magazynek z lodówko-zamarażarką i zlewozmywakiem i szafkami
- zaplecze
- pomieszczenie socjalne z szafami ubraniowymi dla pracowników, blatem do posiłków, zlewozmywakiem oraz zlewem gospodarczym
- łazienka
- piwnica– nie zagospodarowana ale do wykorzystania.

Sklep posiada ogrzewanie gazowe, klimatyzację na sali sprzedażowej, kurtynę powietrzną na wejściu, bojler elektryczny na wodę, instalację alarmową, internet LTE z routerem czy telefon z numerem dla klientów zamawiających.

Lokal świeżo wyremontowany o powierzchni ( nie wliczając piwnicy ) 65m2 w tym dwa wejścia – główne dla klientów oraz od zaplecza.

Sklep przeszedł wszystkie badania i odbiory niezbędne do uruchomienia tego typu działalności. Posiada zgodę wspólnoty i odbiór sanepidu.

Sklep posiada stronę internetową, funpage na Facebook-u, oklejone witryny i drzwi oraz reklamy zewnętrzne ( kasetony led-owe) na elewacji – na co jest zgoda wspólnoty.

Sklep był budowany z sercem i zaangażowaniem co widać i czuć po wejściu do lokalu – niestety z powodów osobistych jestem zmuszona go sprzedać.

Cena netto - obejmuje przejęcie całego gotowego biznesu – cesja umowy najmu lokalu oraz wyposażenie i towar. Ponadto w cenie pozostawiam wiedzę i kontakty, wynegocjowane stawki u dostawców i rosnące grono klientów. Biznes nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego.

W przypadku pytań, proszę o kontakt telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 185000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej