• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2020-08-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #48579

Sprzedam solarium

" Solarium ERGOLINE 600 AVANTGARDA ULTRA TURBO"

NAJPIĘKNIEJSZY MODEL !

Polecamy państwu zadbane solarium w bardzo ładnym stanie wizualnym oraz technicznym.
Cena obejmuje kompleksową usługę u państwa.

Transport 100km a tak że w dalsze zakątki kraju do uzgodnienia, montaż urządzenia, sterownik elektroniczny, komin wentylacyjny, gwarancję, certyfikat bezpieczeństwa, zasady bezpiecznego opalania, okularki, plakat

W ofercie również urządzenia do opalania, oraz lampy.
zapraszamy do zakupu..
Jesteśmy najdłużej istniejącą firmą na rynku solaryjnym, w tym roku mija 25 lat pracy!

Proszę Państwa poprzez ten długi okres czasu zamontowaliśmy kilka tysiecy solarium oraz lamp opalających. Każde urządzenie zostaje przede wszystkim montowane i podlączane poprzez profesjonalny serwis, który posiada uprawnienia SEP. Co skutkuje pewnym profesjonalnym działaniem solarium, oraz przede wszystkim bezpiecznym dla użytkowników. Wiele firm obecnych na rynku, niestety nie może zapewnić Państwu takowej dokumentacji, która zapewnia fachowy i bezpieczny montaż solarium. Nie bądźcie państwo naiwni i pytajcie pseudo fachowców o stosowne uprawnienia! Gdyż nie jedno krotnie zdarzyły się przypadki porażenia prądem.

Firma powstała w 1993roku. Zajmujemy się sprzedażą-serwisem, montażami-demontażam­i solarium, sprzedażą lamp opalających, pleks akrylowych, a także nowych i używanych części zamiennych.Solaria sprowadzamy z zachodu oraz z naszego kraju, a następnie po dokładnych oględzinach technicznych lub lakierowaniu oddajemy do dalszej odsprzedaży. Kolor urządzeń dobieramy pod gust klienta, gwarancja, lampy oraz zestawy startowe do solarium są do uzgodnienia pomiędzy firmą a klientem. Posiadamy bardzo szeroką gamę lamp do opalania ciała, średnich i dużych mocy, oraz lamp do opalania twarzy z przysłonami kobaltowymi i systemami Vit. Prowadzimy również szeroki zakres usług serwisowych dotyczących napraw, przeróbek turbo, wymiany lamp, przeprowadzek solarium itp.usług.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Myszków
Obszar działalności Wojewódzki
Rodzaj oferty sprzedam
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej