• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #53020

Sprzedam Studio Modelowania Sylwetki

Oferuję przejęcie Centrum Modelowania Sylwetki i Kosmetologii Estetycznej z bogato rozwiniętą kosmetologią. Gabinet działa z sukcesami od października 2018 roku.
Inwestycja w ten biznes od zera wiąże się z wydatkiem minimum 600 tys. złotych. Dodatkowo potrzebujesz czasu, który musisz zainwestować w pozyskanie Klientek, wyrobienie sobie nienagannej opinii wśród lokalnej społeczności kobiet, działania marketingowe i dokształcenie personelu (w gabinecie pracują dwie wykwalifikowane pracownice). A w tym rozwiązaniu możesz stać się właścicielką studio z dnia na dzień i cieszyć się własnym, kobiecym biznesem.

Studio mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 139 m2 w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego w zadbanym budynku przy ruchliwej ulicy na przeciwko LIDLA, obok OPTYK, przychodnia, Wygodny dojazd i parking, wejście do lokalu prosto z chodnika.

Lokal świeżo po remoncie w styczniu 2024 roku
Najważniejsze cechy lokalu:
- sala fitness (roll shaper, rower poziomy, orbitrek oraz sala wellness z urządzeniami modelowania sylwetki (podwójny drenaż limfatyczny, sauna karbonowa, elektrostymulacja i elektrostymulacja IR)
- pokój do wykonywania konsultacji i pomiarów klientek,
- trzy dodatkowe wyposażone w meble i łóżka, gabinety do wykonywania zabiegów na ciało i twarz
- małe pomieszczenie do zabiegów EMS BOODY SCULPTOR
- wyposażona recepcja
- poczekalnia
- funkcjonalna szatnia z zamykanymi szafkami
- lokal jest zadbany, umeblowany i udekorowany.
- toaleta dla klientek, toaleta wc i oddzielna umywalka dla personelu
- zaplecze socjalne z lodówką, zlewem, szafkami kuchennymi oraz szafka na odzież dla pracowników
- osobny magazynek
- łącznie 6 gabinetów, recepcja, szatnia, pokój pomiarów, zaplecze socjalne, 2 pomieszczenia magazynowe i 2 łazienki.

Wyposażenie Studia :

FITNESS:

- Orbitrek - eliptyk skrętny, wyposażony w jonizację powietrza.

- Roll Shaper (2 urządzenia) - sprzęt do masażu całego ciała z technologią podczerwieni – usuwa cellulit, pobudza układ limfatyczny oraz rozluźnia mięśnie.

- Rower poziomy - posiada wygodne siedzisko z oparciem, uzupełnione o uchwyty na bokach, odciąża kręgosłup

WELLNESS:

- Elektrostymulacja - sprzęt wyposażony w 10 par okrągłych padów do stymulacji mięśniowej prądami o niskiej częstotliwości – rzeźbienie sylwetki oraz zwiększenie elastyczność skóry.
- Elektrostymulacja IR - urządzenie jw wyposażone w prostokątne pady z dodatkową opcją głębokiej podczerwieni

- Limfodrenaż (dwustanowiskowy) - urządzenie do masażu układu limfatycznego mechanicznie – usuwa zastoje limfatyczne, usuwa cellulit wodny, toksyny oraz przyspiesza metabolizm.

- Sauna Karbonowa - urządzenie wyszczuplająco – modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi, temperatura do 80 stopni C

KOSMETOLOGIA:

- Lipolaser - urządzenie kosmetologiczne z 8 padami wyposażonymi w zimny laser diodowy – rozbijanie komórek tłuszczowych + dwa pady z laserem biostymulującym.

- kombajn kosmetyczny - urządzenie kosmetologiczne z 5 głowicami do wykonywania zabiegów zagęszczających skórę. Głowice Fale RF do ciała, twarzy i okolicy oczu, czwarta głowica do masażu próżniowego ciała z falą radiową, piąta głowica liposukcja kawitacyjna

- Cavi Shaper Advanced - urządzenie kosmetologiczne wyposażone w głowicę do liposukcji kawitacyjnej, 3 głowice do fal RF, jedna głowica do Jade.

- Urządzenie EMS BOODY SCULPTOR - do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy mięśni

- kombajn kosmetyczny do zabiegów na twarz - mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza, młotek ciepło-zimno

Dodatkowo do przejęcia 2 urządzenia w leasingu:

- ICOONE masaż podciśnieniowy (endermologia) - urządzenie kosmetologiczne wykorzystywane w walce z cellulitem oraz nadmiarem zbędnej tkanki tłuszczowej oraz do zabiegów na twarz w celu ujędrnienia i liftingu (pozostało 21 rat w kwocie brutto 1075,13 zł miesięcznie)

- Laser IPL RF DUET - do depilacji owłosienia, liftingu twarzy, usuwania przebarwień i trądziku (pozostało 16 rat w kwocie brutto 526,13 zł miesięcznie)

Nie wszystkie pomieszczenia i urządzenia znajdują się na zdjęciach zamieszczonych w ogłoszeniu ponieważ OLX ogranicza ilość dodanych zdjęć.

Gabinety zabiegowe wyposażone są w łóżka kosmetyczne, meble, przybory potrzebne do wykonywania zabiegów, 3 pomieszczenia do zabiegów na twarz i ciało wyposażone są w umywalkę

Oferujemy w cenie przejęcia Studia : bazę klientek, profil w mediach społecznościowych Facebook (3,4 tysiące obserwujących), profil na Instagramie 538 obserwujących. Istnieje możliwość podpisania umowy z Multisportem.

Studio cały czas pracuje i jest przygotowane do przekazania go nowym właścicielom od zaraz. Oferuję wsparcie i pomoc na starcie oraz niezbędne przeszkolenie z zabiegów i przekazanie wypracowanych przez lata standardów pracy.

Prowadzenie własnego, kobiecego biznesu daje wiele radości i satysfakcji z niesienia pomocy innym kobietom, w tak przytulnym miejscu jak Nasze. Polecam ten biznes osobom chcącym mieć coś swojego, zdecydowanym, lubiącym pracę z ludźmi, angażujących się w jego dalszy rozwój, a przede wszystkim zdrowy styl życia.
Gabinet przynosi zyski i prężnie się rozwijał od prawie 6 lat, sprzedaję biznes ze względów zdrowotnych. Inwestycja powinna się zwrócić maksymalnie w przeciągu 1-2 lat.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Ostrowiec Świętkorzyski
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 249000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej