• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #61428

Sprzedam Studio Modelowania Sylwetki

Sprzedam funkcjonujące Studio Modelowania sylwetki. Rok założenia 2020, baza klientów-ponad 1500. Studio mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 140m2. jest w pełni wyposażone ale przestrzeń pozwala na dalszy rozwój.
Oprócz pełnego wyposażenia w cenie jest funpage na fb.
Sprzedamy pięknie urządzone Studio Modelowania Sylwetki dla kobiet w województwie lubelskim. Jest to w pełni wyposażony biznes ze strefami: Fitness, Wellness oraz Kosmetologii Estetycznej ciała i twarzy.

Najważniejsze cechy lokalu:
 sala fitness ze stacjami treningowymi oraz sala wellness z urządzeniami modelowania sylwetki (lista poniżej)
 dodatkowe pomieszczenie do pomiarów klientek,
 wyposażona recepcja wraz z monitoringiem,
 funkcjonalna szatnia z zamykanymi szafkami,
 lokal jest zadbany, umeblowany i udekorowany,
 toaleta,
 zaplecze socjalne
 od frontu znajdują się duże witryny z grafikami reklamowymi
Studio wyposażone jest w nowoczesne urządzenia treningowe fitness, jak również z zakresu kosmetologii estetycznej modelujące sylwetkę, które są dostępne w lokalu.

FITNESS:
 Swan Infra Shaper - eliptyk skrętny, wyposażony w światła podczerwone i kolagenowe oraz jonizację powietrza,
 Vacu Shaper - bieżnia z podciśnieniem, przeznaczona do rytmicznego marszu, który aktywizuje głównie dolne partie ciała,
 Roll Shaper ( 2 urządzenia) - sprzęt do masażu całego ciała z technologią podczerwieni – usuwa cellulit oraz rozluźnia mięśnie,
 Rower poziomy (2 urządzenia) - posiada wygodne siedzisko z oparciem, uzupełnione o uchwyty na bokach.

WELLNESS:
 Elektrostymulacja - sprzęt wyposażony w 10 par padów do stymulacji mięśniowej prądami o niskiej częstotliwości (+2 pady na biust) – rzeźbienie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry,
 Elektrosymulacja IR- zabieg modelujący sylwetkę i wzmacniający mięśnie. Pozwala na szybkie i bezproblemowe spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym ujędrnieniu ciała oraz poprawie kondycji skóry. Pół godziny na tym urządzeniu odpowiada około 6-8 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu,
 Limfodrenaż - urządzenie do masażu układu limfatycznego z podwójnymi kombinezonami zabiegowymi – usuwa zastoje limfatyczne oraz przyspiesza metabolizm.

KOSMETOLOGIA:
 Beauty Shaper - sprzęt do endermologii ciała i twarzy z falą RF i laserem biostymulującym oraz liposukcji kawitacyjnej z technologią Vacumm – wykorzystywany w walce z cellulitem oraz nadmiarem zbędnej tkanki tłuszczowej.
 Lipolaser - sprzęt z 8 padami wyposażonymi w zimny laser diodowy – usuwanie komórek tłuszczowych. Dodatkowo można wykonywać zabieg liposukcji kawitacyjnej, masaż próżniowy oraz zabiegi na ciało i twarz falą RF.
 Cavi Shape Adwanced - fale radiowe na twarz i ciało, kawitacja ultradźwiękową, masaż podciśnieniowy z biopolarną falą RF oraz technologię Jade Energy, redukcja zmarszczek oraz ujędrnienie i redukcja cellulitu.

Lokal posiada 1 wbudowaną klimatyzacje. Gabinety zabiegowe są wyposażone w łóżka kosmetyczne w ilości 6 szt. oraz szafki zabiegowe pod urządzenia. Studio oferuje w cenie zakupu bazę klientek, profil w mediach społecznościowych Facebook, wizytówkę Google.

Biznes jest przygotowany do poprowadzenia od zaraz, oferujemy wsparcie i pomoc na starcie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • lubelskie
Miasto Radzyń Podlaski
Cena sprzedaży 190000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej