• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-12-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #57336

Sprzedam zakład produkcyjny lub udziały

Zakład jest samodzielnym, małym, lokalnym browarem, warzącym piwa metodą tradycyjną. Posiada zastrzeżone w Urzędzie Patentowym: nazwę firmy oraz etykiety. Od kilku lat zakład inwestuje w maszyny i linie technologiczne, które służą zwiększeniu wielkości i wydajności produkcji. Zakład posiada potencjał i zasoby techniczne i organizacyjne wystarczające do zaspokojenia wzrostu sprzedaży.

Zakład to renomowany producent piwa na rynku lubuskim. 95% produkcji przeznacza na rynek krajowy, a 5% na rynek światowy. Zakład w sprzedaży oferuje przede wszystkim produkty regionalne o unikalnych walorach smakowych. Produkcja browaru jest odpowiedzią na pojawiające się trendy konsumenckie takie jak innowacyjność (poszukiwanie nowych smaków i walorów) czy przywiązanie do tradycyjnych marek regionalnych.

Moce produkcyjne zakładu wynoszą około 45.000 hektolitrów piwa rocznie. W prowadzonej działalności gospodarczej zakład wykorzystuje posiadane zasoby budynków i nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • lubuskie
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 15000000 zł
Cena do negocjacji Tak
Obroty za ostatnie 12 miesięcy 13500000 zł
Możliwości rozwoju

Browar najbliższym okresie planuje uatrakcyjnić swoja ofertę. Pierwszym planowanym zabiegiem będzie wprowadzenie na rynek butelki szklanej przezroczystej o pojemności 0,4 litra. W następnej kolejności uruchomienie produkcji butelki 0,33 o takich samych walorach.

Forma prawna Spółka akcyjna
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 30 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej