• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #61508

Sprzedaż nieruchomości hotelowo-gastronomicznej

Oferta ta stanowi doskonałą okazję inwestycyjną w rozwijającym się turystycznie regionie. Jeśli marzysz o własnym biznesie w przepięknej lokalizacji, ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie zarówno gości, jak i personelu. Przestronne 2 sale pozwalają na organizację różnego rodzaju wydarzeń, od kameralnych spotkań po większe imprezy. Natomiast nowoczesna i funkcjonalna kuchnia umożliwia przygotowywanie szerokiej gamy dań na najwyższym poziomie.
Lokalizacja nieruchomości gwarantuje ciągły przepływ klientów, dzięki bliskości popularnych term i centrum Uniejowa. Położenie przy głównej drodze zapewnia łatwy dostęp zarówno dla miejscowych mieszkańców, jak i turystów.

Sprzedaż wyjątkowej nieruchomości - Hotelowo-gastronomicznej położonej w sercu term Uniejów, zaledwie kilka kroków od centrum miasta, przy głównej drodze. Ta wyjątkowa oferta obejmuje budynek o 1 poziomie, z przestronnymi 9-cioma pokojami z klimatyzacją i łazienkami oraz w pełni wyposażoną kuchnią, idealny dla każdego, kto marzy o prowadzeniu własnej działalności gastronomicznej w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • łódzkie
Miasto Uniejów
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 6000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-1-000-m-uniejow-ID4r6oR

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej