• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #52797

Sprzedaż nieruchomości pod agroturystykę

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości tuż pod Serockiem - w Wielęcinie.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest 10 km od Serocka, 19 km od Pułtuska i 50km od Warszawy. Wokół znajduje się niska zabudowa jedno i wielorodzinna, oraz zielone tereny rekreacyjne, między innymi rzeka Łacha, oraz Bug. Lokalizacja obiektu i jego zielone otoczenie sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację obiektu szkoleniowo - konferencyjnego , agroturystyki, lub Domu Seniora.

DZIAŁKA:
Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 4 ha. Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale warunki zabudowy dają możliwość rozbudowy, czy budowy innego, kolejnego obiektu lub kilku mniejszych w jej obrębie. Aktualnie teren jest zabudowany 4 nieruchomościami, a części zielone są w 80% zagospodarowane i przygotowane do agroturystyki.

BUDYNKI:
Na działce znajdują się 4 budynki, z czego gotowe do zamieszkania są dwa. Jeden z nich został świeżo przygotowany do wynajmu i aktualnie znajdują się w nim 4 pokoje, 4 łazienki, wspólny salon z aneksem kuchennym, oraz taras z przepięknym widokiem na tereny zielone. Kolejny budynek służy aktualnie jako dom prywatny właścicieli. Pozostałe dwa budynki są obecnie remontowane.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Cały obiekt jest stale modernizowany i nie znajdziemy tu śladów tzw PRL-u. Budynek przeznaczony do wynajmu jest w stanie idealnym, dom mieszkalny w bardzo dobrym, a pozostałe budynki to pełne uroku murowane stodoły do renowacji. Całość tworzy sielski Mazowiecki klimat, co wyjątkowo pasuje do lokalizacji.
Teren wokół został przemyślanie zagospodarowany przez architekta krajobrazu i znajdziemy w nim między innymi skrzynie do hodowania warzyw i owoców, szklarnię, liczne ścieżki spacerowe wśród alei akacji, oraz wiele zakamarków pełnych niesamowitej przyrody.

Zdecydowanie jest to miejsce pełne uroku z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Jeśli planujesz otworzyć agrobiznes, myślisz o domu Seniora, turnusach dietetycznych lub po prostu chcesz uciec z miasta, to zdecydowanie zapraszam do kontaktu.

INFORMACJE DODATKOWE:
-Własność Gruntu
-Hipoteka bez obciążeń
-Wydane warunki zabudowy
-Wszystkie media na działce
-Możliwość powiększenia terenu


*Powyższa oferta ma charakter poglądowy oraz informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Wielęcin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4899000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/4ha-zabudowane-pod-agroturystyke-ID4ddsn

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej