• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-03-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #60667

Spzredam firmę produkującą rolety, żaluzje i moskitiery

Marka Porolex to dawny Zakład Produkcyjno – Usługowy „POROLET” ,działający na Polskim rynku już od 1982 roku

Ponad czterdzieści lat działalności zaowocowało szeroką gamą produktów i usług proponowanych przez naszą firmę. Czas ten pozwolił nam na doskonalenie technologii oraz wprowadzanie nietypowych, nowoczesnych rozwiązań. Korzystając z doświadczeń własnych, oraz naszych partnerów z całej Europy, możemy zaproponować rozwiązania dostosowane dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju przesłon okiennych - rolet zewnętrznych, bram rolowanych, moskitier, rolet tekstylnych, plis i żaluzji. Nasza firma była jedną z pierwszych na rynku tej branży.

Wartość firmy to znana i solidna marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania swoich produktów, know-how, doświadczeni pracownicy, wieloletnia współpraca i wypracowane rabaty u naszych dostawców, CRM ułatwiający proces produkcji oraz baza wieloletnich klientów hurtowych.

Sprzedajemy również wszystkie maszyny produkcyjne, jakie posiadamy na stanie, zapasy materiałów potrzebne do produkcji (ok 500 000 zł ), a także regały służące do przechowywania w/w.

Dodatkowo sprzedajemy również gotowy i kompletny sklep internetowy www.sklepporolex.pl ze specjalnie zaprojektowanym generatorem, który umożliwia klientowi zobaczenie wizualizacji na oknie. W asortymencie sklepu znajdują się wszystkie produkty produkowane przez naszą firmę:
- sklep ma atrakcyjną i nowoczesną szatę graficzną oraz bardzo intuicyjny proces wyboru i zamawiania towaru, który pozwala na bieżąco na wizualizacji śledzić zmiany w zamówieniu klienta,
- sklep jest wyposażony w skomplikowany system wyliczania cen w zależności od wymiarów i konfiguracji produktu,
- sklep jest zintegrowany z systemem płatności internetowych,
- serwer jest aktualnie opłacony na rok do przodu,
- sklep jest dostosowany do wymogów wyszukiwarki Google,
- sklep jest w pełni przygotowany do sprzedaży od strony prawnej. Na stronie znajdują się regulamin, polityka prywatności i polityka cookies. Dokumenty były wykonane przez prawnika na indywidualne zamówienie na potrzeby sklepu;
- na stronie sklepu znajdują się rendery produktów we wszystkich dostępnych kolorach, pełne katalogi tkanin, instrukcje pomiarów, a także wprowadzone aktualne cenniki.

Dodatkowo sprzedajemy:
- fanpage na Facebooku z wieloma grafikami i postami merytorycznymi,
- fanpage na Instagramie z wieloma grafikami, postami merytorycznymi i zapisanymi InstaStories,
- firmowe adresy e-mail,
- numer telefonu towarzyszący firmie prawie od początku działalności,
- świetnie wypozycjonowaną stronę internetową www.porolex.pl,
- zastrzeżony znak słowno-graficzny.

Aktualny rejon działania firmy to polska południowa, ale są duże możliwości rozwoju firmy w kierunku sprzedaży na rynki zagraniczne lub sprzedaży dla klienta indywidualnego, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Udostępniamy również możliwość wynajęcia przestrzeni biurowo/produkcyjno/magazynowej na preferencyjnych warunkach.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Tarnów
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 690000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej