• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2021-02-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #47389

Szukam inwestora do uprawy BIO

Szukam inwestora do uruchomienia działalności produkcyjnej polegającej na uprawie ogórków BIO. Posiadam własną zienie i jestem zainteresowana uruchomieniem uprawy ogórków BIO na skalę produkcyjną. Uprawy mają być sprzedawane do odbiorcy zagranicznego, przewidywany koszt inwestycji to 15mln zł. Ogórki BIO uprawiane będą w nowoczesnej szklarni położonej na 2ha powierzchni gruntu w przyszłości 4 ha. W obiekcie funkcjonować będzie trzy systemy ogrzewania .Nowy obiekt przygotowany będzie do recyrkulacji pożywki i wody , ciepło dostarczać będą piece na pellet i panele fotowoltaiczne , sterowanie warunkami klimatycznymi będzie prowadzone w obiekcie z wykorzystaniem systemu czujników i komputera klimatycznego. Na całej powierzchni szklarni planowana jest jedna odmiana ogórka BIO, ale możliwe jest prowadzenie dwóch odrębnych upraw - do tego zostanie przystosowany system nawadniania . Ogórki będą uprawiane w podwieszanych rynnach w podłożu z wełny mineralnej. Opracowana wstępna strategia rozwoju, optymalizacja wykorzystania zdolności produkcyjnych posiadanych zasobów.
Inwestycja w uniezależnienie od specjalistycznych podwykonawców (zatrudnienie własnego technologa umożliwiające zmniejszenie kosztów podmiotów zewnętrznych), uruchomienie kolejnej szklarni o wielkości 2ha i zwiększenie produkcji.
Powołam spółkę (SPV), która będzie wehikułem do przeprowadzenia transakcji całość planowanego finansowania posłuży sfinansowaniu budowy szklarni marki VENLO wraz z pełnym wyposażeniem.

Informacje podstawowe

Branża
  • rolnictwo, zoologia
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Busko Zdrój
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Pomysł
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 15000000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Możliwość udziału niepieniężnego Nie
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej