• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2021-08-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #52655

Szukam wspólnika/inwestora

Poszukiwany wspólnik bądź inwestor.

Posiadam w dzierżawie 1ha placu przy alejach Jerozolimskich w Warszawie. Prowadzę tam parking przy lotniskowy (9 min od Okęcia). Plac położony jest w genialnej lokalizacji zarówno w bezpośredniej okolicy dużych firm np Microsoft Orange Lasy państwowe KRKA jak i świeżo wybudowanych albo właśnie budowanych nowych osiedli. Ten biznes w normalnych czasach jest samograjem natomiast przez.pandemie bardzo mocno dostalismy (brak lotów praktycznie 1.5 roku bez klientów) . Dodatkowo nie pewna przyszłość jeżeli chodzi o nowe obostrzenia itp. Przez to żeby mieć kolejne nogi i z racji genialnej lokalizacji i uzupełnienia usług planuje otworzyć 3 nowe biznesy na tym terenie.
Tak naprawdę wszystko koncepcyjnie jest gotowe natomiast nie będę ukrywał że przez covid płynność mocno mi spadła a wolę się podzielić i zarobić niż stracić bądź nie daj Boże coś gorszego.

Szukam wspólnika/inwestora do któregoś albo do każdego z niżej wymienionych przedsięwzięć nie będę się rozpisywał więcej powiem osobie zainteresowanej.

Myjnia ręczna - tu mamy już klientów a myjni jeszcze nie ma. Okoliczne firmy wyraziły chęć współpracy, plus klienci parkingowi plus klienci indywidualni z pieniędzmi osiedla głównie zamieszkane przez branże lotnicza dodatkowo w okolicy brak konkurencji

Hotel pracowniczy kontenerowy - jeżeli ktoś siedzi w temacie to wie że znaleźć wolne kwatery pracownicze w Warszawie często graniczy z cudem -dodatkoeo w promieniu 1km buduje się albo zaraz będzie się budować kilkadziesiąt bloków.

Gastronomia na dowoz a dokładniej grill w Warszawie grilla można zjeść w doslowni3 kilku miejscach na krzyż. Zainteresowanie jest bardzo duże do tego mała inwestycja vs potencjalne zyski (w najgorszym wypadku przez kilka lat będziemy karmić setki robotników budowlanych którzy pracują dookoła.

Koszt inwestycji (w tym część za dopuszczenie do biznesu) w zależności od wybranej opcji i kilku czynników (np partner może wyleasingować większość potrzebnych rzeczy i zamiast ponosić koszty gotówkowe ale uogólniając to może być od 100 do 800 tys ( duży rozstrzał ale tu pp prostu trzeba usiąść i porozmawiać i od tego zależy kwota inwestycji) przychód z każdego pomysłu to min kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie przy bardzo wysokiej marzy i stosunkowo do przychodów niskich kosztach. Więc zwrot z inwestycji możliwy w bardzo krótkim czasie

Dla szybkiego przykładu (to najłatwiej policzyć) np 100 miejsc noclegowych w bardzo niskiej cenie 20zl doba/os 2000 dziennie 60 tys miesięcznie. Plus usługi dodatkowe.

Dlaczego sam nie wezmę leasingow i tego nie sfinansuje? Jak pisałem wyżej covid mocno mnie dotknął, posiadam firmy w kilku branżach i niestety każda mocno ucierpiała, część musiałem ratować poprzez restrukturyzacje generalni tylko naprawdę ciężka praca stawaniw na głowie sprawiły że nie padło nic ale straty liczę w 6 zerowych kwotach. Na dzień dzisiejszy nie stać mnie na tego typu inwestycje a z leasingami też jest ciężko gdyż największe zdolności i lrzychody miałem na firmach które musiałem wrzucic w restrukturyzacje covidowa)

Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany chętnie opowiem więcej, pokaże dokumenty itp. Czy chcesz uczestniczyc w biznesie czy tylko zainwestować mi bez różnicy ważne żeby od początku ustawić jasne reguły gry.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
  • usługowa -inna
  • usługi dla ludności
  • usługi dla firm
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 100000 zł - 500000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 100%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej