• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #37066

Unikalny pensjonat - sprzedam

Sprzedam niepowtarzalną posiadłość (zespół turystyczno-gastronomiczno-wypoczynkowy) zlokalizowaną w północno-wschodniej części Polski. W skład posiadłości wchodzi stylizowana karczma o wysokiej renomie i doskonałej kuchni oraz baza noclegowo-rekreacyjna: pensjonat, kilka samodzielnych domków, jeziorko, las, basen, i spa.
Obiekt ekskluzywny nie tylko ze względu na stan aktualny, unikalny wygląd i wyposażenie, ale także ze względu na potencjał rozwojowy. Dzięki rozległej działce daje swobodę wypoczywającym. Na szczególną uwagę zasługują walory krajoznawcze, czyste powietrze i cisza. Posiadłość położona niedaleko miast o bogatej historii, wśród unikalnej przyrody.
Nieruchomość o dużej powierzchni daje opcję wielu dalszych inwestycji (hotel lub rezydencja dla seniorów) w jednej części. W drugiej części istnieje możliwość utrzymania stanu obecnego historyczno-edukacyjnego lub przekształcenia w obiekt bardziej rozrywkowy.
Obiekt znakomicie nadaje się na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne. Dysponuje salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić około 150 osób.
Posiadłość z dużym potencjałem – daje szerokie możliwości różnorodnych realizacji zamierzeń rozwojowych, zależnych od indywidualnych pomysłów i marzeń inwestora.
W celu poznania dalszych szczegółów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Więcej informacji: http://www.pib-finanse.pl/inwestycje/sprzedam-biznes/254-gte-unikalny-pensjonat-sprzedam

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Możliwości rozwoju

Duże

Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Współpraca posprzedażowa Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej