• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2018-03-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #38132

Urządzenie do wspomagania terapii skórnych

Jesteśmy niezrzeszonym zespołem innowatorów. W skład naszego zespołu wchodzą trzy osoby: inz. elektronik z wieloletnim stażem, były pracownik naukowy Katedry / Instytutu Teletransmisji Politechniki Gdańskiej, konstruktor wielu urządzeń.
Kolejny członek zespołu to elektryk-elektronik o wykształceniu technicznym oraz osoba, która nie posiada wykształcenia technicznego kierunkowego, ale posiada doświadczenie w pracy w elektronice i ma na swoim koncie osiagniecia innowatorskie.
Od niespełna dwóch lat współpracujemy razem, i w wyniku tej współpracy powstało kilka projektów.
Nie jestesmy nigdzie zrzeszeni, co oznacza, że wszelkie prace badawcze finansowane sa z naszych prywatnych środków.
Na poczatek chcielibyśmy zainteresować Panstwa jednym z naszych projektów, który zakończyliśmy w zeszłym roku.
Jest to urządzenie do wspomagania terapii skórnych. Wspomaganie leczenia zmian takich jak; celulit, zapalenie atopowe skóry, łuszczycy, poparzeń I, II, ||| i IV stopnia, owrzodzeń skóry oraz raka podstawnokomorkowego.
To urzadzenie zostało poddane testom i osiagneliśmy bardzo korzystne wyniki z badań. Urzadzenie to nigdzie do tej pory nie było udostepniane. Oznacza to, że do tej pory nie ogłaszaliśmy nigdzie żadnych informacji na jego temat, i nie udostępnialiśmy formalnie wyników z badań. Posiadamy zdjecia, które są opatrzone datami, pochodzą one z naszej prywatnej kolekcji.
Są to zdjęcia wykonane przez nas pod mikroskopem: raka podstawnokomorkowego, który został poddany trzem / trzy dniowym terapiom trwajacym 1 minute tym urządzeniem i w znaczacy sposób uległy zmianom tkanki objęte rakiem tzn zaobserwowaliśmy „cofnięcie" ze stadium martwej komórki-tkanki do żywej tkanki. Osoba posiadająca wykształcenie medyczne zda sobie sprawę, że takie zmiany do tej pory nie zostały przez nikogo osiągnięte, przez terapie proponowane ogólnie dostępnymi metodami wspomagającymi leczenie np. nowotworów, a napewno nie występują one w ciagu 1 minuty czy 3 dni. Badania prowadziliśmy z podobnym dobrym efektem na oparzeniach i zapaleniach skóry.
Jednak pomimo zaobserwowanych pozytywnych reakcji organizmu ludzkiego na te terapie zdajemy sobie sprawę, że pozostaje wiele kwestii do przedyskutowania zanim urządzenie trafi na rynek. Kwestie te są kwestiami formalno / prawnymi, takimi jak patent i uzyskanie certyfikatów.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • zagranica
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 100000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej