• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-08-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #59387

Wirtualny programista: rewolucja w świecie IT

Jesteśmy firmą tworzącą rewolucyjne oprogramowanie.

Nasza platforma umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji oraz definiowanie logiki za pomocą intuicyjnych bloczków, a nasz zaawansowany ekosystem automatycznie przekształca je w docelowy kod źródłowy w pierwszej fazie to będzie C# i Angular.

Jednym z głównych atutów naszego rozwiązania jest jego bezpieczeństwo. Jako firma, nie przetwarzamy żadnych danych osobowych ani poufnych informacji, co oznacza, że nasz generowany kod działa bezpiecznie bo to klient łączy się dopiero z docelową bazą danych.

Dzięki temu nasze oprogramowanie jest szczególnie odpowiednie dla użytku w sieciach zamkniętych, co jest szczególnie istotne dla przedsiębiorstw, takich jak banki czy e-zdrowie, które kładą nacisk na zachowanie poufności i bezpieczeństwa swoich danych.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć w zakresie efektywności. Nasza zaawansowana platforma pozwala nam opracowywać funkcjonalności, które tradycyjnie zajmowały innym programistom nawet dwie godziny, w zaledwie pięć minut.

Ta znacząca różnica w czasie tworzenia umożliwia naszym klientom osiąganie szybszych rezultatów i bardziej efektywne rozwijanie swoich projektów.

Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu i wydajnemu oprogramowaniu, duże przedsiębiorstwa mogą skutecznie wykorzystywać nasze rozwiązanie do komercyjnych projektów.

Nasza technologia sprawdza się doskonale w takich branżach, jak bankowość czy e-zdrowie, oraz wszędzie gdzie zapewnienie bezpieczeństwa danych i szybkie reagowanie na zmieniające się wymagania rynkowe są kluczowe dla sukcesu.

Wspierając naszych klientów w osiągnięciu większej wydajności i konkurencyjności, dążymy do zmiany sposobu, w jaki tworzone są aplikacje, i zrewolucjonizowania tego procesu poprzez nasze zaawansowane oprogramowanie low-code.

Kod jest skończony już w 50% to znaczy że kod zaczyna się generować ale wymaga jeszcze dopracowania zanim wejdzie na rynek (i wywróci stołek).

Od strony inwestycji potrzebujemy stworzyć strukturę która wytrzyma 2 lata do pierwszego kontraktu. Plan minimum to 8 milionów zł do stworzenia etapu mvp. Idealne byłoby uzyskać 15 milionów zł. Całość kalkulacji jestem w stanie przedstawić i razem możemy wypracować kompromis.

Oczywiście wynika to z kosztów związanych z pensjami, marketingiem i promocją.

Zwrot inwestycji powinien nastąpić w ciągu 2-3 lat od momentu stworzenia oprogramowania to jest 5 lat od momentu podpisania umowy inwestorskiej.

Jeżeli jesteś zainteresowany Zadzwoń i umów się z nami na prezentację.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
  • internet
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 8000000 zł - 20000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 300%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej