• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #43462

Wydzierżawię lub sprzedam hotel

Wydzierżawię na dogodnych warunkach lub sprzedam czynny i dochodowy hotel w Cieszynie usytuowany przy skrzyżowaniu ulic Bucewicza i Hażlaskiej, posadowiony na działce nr 56/6, KW nr BB1C/00064902/7. Hotel GAMBIT jest budynkiem wolnostojącym mieszczącym sie przy ulicy Bucewicza 18, który składa się z dwóch brył połączonych ze sobą. Równolegle do ul. Bucewicza zmajduję się część frontowa parterowa (całkowicie podpiwniczona) w której mieści się kuchnia, restauracyjne sale konsumpcyjne, biuro oraz recepcja z holem.

W podpiwniczeniu znajdują się szatnie dla personelu i garaże. Prostopadle do części parterowej od strony północnej przylega część hotelowa 6-cio kondygnacyjna całkowicie podpiwniczona.

Na zewnątrz budynku winda osobowa z przystankami na każdej kondygnacji a przy wejsciu głównym winda – dzwig dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 826m2 a powierzchnia użytkowa hotelu 3380 m2 w tym
- przyziemie i parter po 740 m2,
- piętra (kondygnacje powtarzalne I – IV) po 475 m2 oraz kubatura 10 813 m3

Hotel obecnie dysponuje zróżnicowanymi pokojami o wysokim standardzie a mianowicie:
- pokoje 1,2 i 3 osobowe oraz pięć pokoi studio – apartamenty, razem 86 pokoi na 175 miejsc noclegowych.

Kompleks restauracyjno - bankietowy wraz z kuchnią i zapleczem wynosi 215 m2 i może pomieścić 100 Gości.

Kategoria obiektu budowlanego XIV.

Konstrukcja – ławy fundamentowe żelbetowe wylewane, ściany fundamentowe i ściany podpiwniczenia betonowe wylewane. Ściany zewnętrzne parteru i pięter prefabrykowane wielkopłytowe typu "Domino" grubości 10 cm. Ścianki działowe z bloczków PGS w piwnicy. Stropy nad kondygnacjami części hotelowej wielkowymiarowe typu "Domino" a nad gastronomią płyty stropowe kanałowe. Klatki schodowe z płyt prefabrykowanych typu "Domino". Dach z płyt korytkowych na belkach i ściankach ażurowych.

Wykończenie – tynki przyziemia cem-wap. Kat. III a w kondygnacjach od parteru do IV piętra tynki gipsowe + tapeta z włókna szklanego do malowania, w pomieszczeniach sanitarnych, kabinach sanitarnych, kuchni, przy umywalkach wykładzina ścian z płytek glazurowanych. W holu recepcji i biurze sufit podwieszony. Malowania klejowe w piwnicy, farbami emulsyjnymi, akrylowymi i lateksowymi. Wykładziny tapetowe zwykłe oraz zmywalne. Posadzki terakotowe, lastrikowe, betonowe, dywanowe i z PCV. Stolarka okienna całkowicie wymieniona na okna PCV z profilami pięcio komorowymi. Elewacja po modernizacji, ocieplona z nowymi tynkami.

Instalacje – elektryczne siły i światła z zabezpieczeniami różnicowo-prądowymi, wodociągowa z sieci miejskiej, kanalizacja połączona z siecią miejską, gazowa, odgromowa w zwodach niskich, ciepłej wody, CO z własnej kotłowni gazowej. Ponadto instalacje: oddymiania - wentylacji - grawitacyjnej, wyłącznik przeciwpożarowy, kablowo - telewizyjną, WiFi, urządzenie systemu sygnalizacji pożarowej, hydranty zewnętrzne i wewnętrzne.

Stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Budowle zewnętrzne – Całość nieruchomości ogrodzona siatką na słupkach i w ramach stalowych, drogi i place asfaltowe i z kostki brukowej. Nowe parkingi i place z kostki brukowej.

Grunt o pow. 5266 m2, działka nr 56/6 jest własnością Skarbu Państwa, w wieczystym użytkowaniu Spółki "GAMBIT" Produkcyjno – Handlowo – Usługowej z o.o.

Zarząd Spółki dopuszcza możliwość negocjacji ceny.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Cieszyn
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4499000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej