• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #61493

Wyjątkowy lokal handlowo-usługowy z witryną

Prezentuje dwupoziomowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w sercu stolicy, nieopodal placu Konstytucji. Narożny z witryną, dobrze widoczny od strony ulicy, znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu z garażem podziemnym- doskonałe i bardzo prestiżowe miejsce na rozwinięcie skrzydeł działalności.
Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. W pobliżu Traktu Królewskiego i Parku Ujazdowskiego, w sąsiedztwie ambasad, znanych restauracji i ekskluzywnych butików mieści się inwestycja, którą zaprojektowała znana spółka architektów Andrzej Bulanda i Włodzimierz Mucha. Stare łączy się tu z nowym- inwestycja składa się z odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, oraz nieco cofniętego, nowoczesnego skrzydła z przestronnym hallem wejściowym, przy którym mieści się przedmiotowy lokal. To dziś prawdziwie wielkomiejski odcinek Śródmieścia Południowego - pomiędzy Mokotowską a Marszałkowską. Lokalizacja doskonale skomunikowana zarówno dla osób posiadających własne auto, jak i tych które korzystają z komunikacji miejskiej.
Lokal znajduje się na 2 poziomach- parter oraz 1. piętro, na obydwu poziomach lokal posiada duże witryny. Jego łączna powierzchnia wynosi niespełna 210m2 i stanowi otwartą przestrzeń, zaadaptowaną na potrzeby aktualnego najemcy. Lokal jest wyposażony w centralną klimatyzację (woda lodowa) i wentylację posiada niezależne wejścia z każdego poziomu (parter 1 wejście, piętro pierwsze 2 wejścia) więc można go podzielić, pod kątem dwóch lub trzech osobnych działalności.

Parter: 93,71m2
Piętro: 116,14m2

Istnieje możliwość zakupu lokalu z trw

Lokal z powodzeniem nada się na prowadzenie usług beauty, medycznych, lekkiej gastronomii, showroomu czy też reprezentacyjnej siedziby firmy.

Do lokalu przynależy 1. miejsce postojowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 200.000 zł. Dodatkowym atutem jest możliwość wydzierżawienia od wspólnoty terenu przed lokalem i zaadaptowania go na ogródek. Budynek został wykonany przy użyciu szlachetnych materiałów (egzotyczne drewno, piaskowiec, kamień), a do wnętrza prowadzi elegancki, przeszklony hall wejściowy. Ponadto, jest wyposażony w całodobową ochronę oraz monitoring.ającym kontraktem najmu. Najemca prowadzi prestiżową i dobrze prosperującą działalność.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7350000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/reprezentacyjny-lokal-z-witryna-w-sercu-miasta-ID4pPDw

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej