• Kategoria: Zainwestuję
  • Data: 2013-03-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #7179

Zainwestujemy: branża pocztowa i kurierska

Dynamicznie rozwijający się Prywatny Operator Pocztowy zainwestuje w wybrane lokalne firmy kurierskie i doręczeniowe - wyłączność terytorialna.

Na bazie uzupełnienia struktur nawiążemy współpracę z firmami z obszaru doręczeń na terenie obecnych i byłych miast wojewódzkich.

W ramach projektu współpracy przekazujemy kompletny model oraz pełne wsparcie do realizacji wspólnie z partnerami usług umożliwiając skuteczne konkurowanie na uwolnionym rynku pocztowym.

Spółka to ogólnopolska firma doręczeniowa, w którą zainwestowały największe, międzynarodowe fundusze inwestycyjne, pojawiając się na rynku giełdowym ASO w maju 2012r. Jesteśmy w pełni transparentną spółką publiczną. Spółka wspierana jest przez fundusze unijne, posiada liczne nagrody w tym branżowe, wyróżnienia min ,,gepard biznesu", szereg certyfikatów rzetelności i jakości min. zarządzania: ISO 9001 oraz wiele innych.

Oferta skierowana jest do firm, które pragną uczestniczyć z nami w dynamicznym rozwoju nowoczesnej, rzetelnej oraz jeszcze bardziej rozpoznawalnej marki. Wybrane firmy mają szansę stać się naszymi wieloletnimi Partnerami Biznesowymi.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • brak / dowolne
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 1 zł

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej