• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #48555

Zajazd, restauracja, hotel na sprzedaż

Polecam bardzo dobrze prosperujący obiekt restauracyjno-hotelowy o powierzchni użytkowej 872 m2 usytuowany w MIELNIE gm. Mieleszyn, na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 5400m2 z liczną zielenią, z widokiem na Jezioro Głęboczek oraz z bardzo dużym parkingiem.

Wartością dodaną oferowanej nieruchomości jest fakt, iż restauracja działa aktywnie oraz posiada ugruntowaną pozycję na rynku przynosząc stałe dochody co sprawia, że nowy właściciel nie będzie musiał ponosić kosztów związanych z budowaniem rozpoznawalności marki.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest około 12 km od Gniezna w kierunku na Bydgoszcz tuż przy węźle S5. Lokalizacja jest niewątpliwie atutem tej nieruchomości: zaledwie 400 m od drogi S5 (Poznań-Bydgoszcz), zjazd węzłem, dojazd drogą asfaltową. Jadąc od strony Bydgoszczy w kierunku Poznania budynek jest doskonale widoczny ponieważ usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny leśne oraz malownicze jezioro. Dla osób ceniących sobie spokój a zarazem bliskość szlaków komunikacyjnych lokalizacja będzie dodatkową zaletą.

Opis obiektu:

Obiekt na parterze posiada elegancką i przytulną salę restauracyjną z kominkiem, bar, toalety, zaplecze kuchenne z chłodnią, pomieszczenia socjalne i gospodarcze. Posadzki w sali restauracyjnej (200m2) pokryte terakotą Grespania Escandinavia Cerezo, na ścianach płytka Azulejos Mijares Olimpia Gris. W wyposażeniu stoły i krzesła, komoda, oświetlenie sufitowe.

Do budynku prowadzą zarówno schody jak i dogodny podjazd dla wózków inwalidzkich.
Piętro nieruchomości stanowi część hotelową składającą się z 7 pokoi w tym 3 z dwoma sypialniami. Każdy pokój posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, łóżka pojedyncze lub podwójne małżeńskie, szafę garderobianą, szafki nocne i telewizor.

Dodatkowo na poddaszu znajduje się mieszkanie służbowe, które może również pełnić funkcję apartamentu hotelowego. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z jadalnią, salonu, 2 sypialni, gabinetu, łazienki z toaletą oraz garderoby. Całość stanowi powierzchnię 95m2.

Ponadto obiekt jest w całości podpiwniczony. Znajduję się tutaj: klimatyzowana sala barowa z własnym aneksem kuchennym, toaletami i szatnią. Pozostałe pomieszczenia piwniczne pełnią rolę pralni, suszarni, kotłowni, magazynów, spiżarni itp. Istnieje możliwość zaadoptowania pozostałych pomieszczeń piwnicznych na siłownię, salę multimedialną czy dodatkową kuchnię.

Budynek wyposażony jest w instalację:

Wodociągową, elektryczną, kanalizacyjną (zamknięty zbiornik bezodpływowy), wentylacyjną grawitacyjną i dymową (alarm przeciwpożarowy), wentylacyjną wymuszoną (klimatyzacja sal restauracyjnych oraz kuchni), monitoring, instalację CO i CW z pieca na paliwo stałe (eko-groszek). Wszystkie instalacje zostały wymienione w roku 2011 podczas remontu i rozbudowy obiektu.

Dodatkowo na terenie bezpośrednio przylegającym do obiektu wyznaczona jest strefa dla dzieci z placem zabaw oraz przestronne patio, które w sezonie letnim pełni rolę „ogródka restauracyjnego”. Ponadto od frontu budynku znajduję się mniejsza altana ogrodowa o konstrukcji sześciokąta. Ogród jest w pełni zagospodarowany (chodniki, utwardzone parkingi) oraz obsadzony roślinnością. Na całym terenie rozprowadzony jest system automatycznego podlewania.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Gniezno
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1840000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/zajazd-restauracja-hotel-przy-s5-k-gniezna-ID4675K.html#bae615726d

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej